Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen jogosan érzem magam picit sértődötten?

Figyelt kérdés

A párommal beszéltem ma telefonon délután, és bejelentette, hogy ma este márpedig ő bulizni megy.

Viszont 1 hónapja vagyunk együtt és ma Nőnap van,( gondoltam picit összebújhattunk volna, és néztünk volna egy filmet) a telefonban sebtében odavágta, hogy Boldog Nőnapot, és ennyi.

Most jogosan érzem azt, hogy legalább egy szál virággal kiszúrhatta volna a szemem? Amit akár a szomszéd néni kertjéből is lophatott volna, mert engem az sem zavarna, nem is várok semmilyen nagy ajándékot. Csak a gesztust.


Meg nem igazán érzem, hogy pedálozna. :/

Lányok/ fiúk mit gondoltok?


23 L


2014. márc. 8. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
jogos, de attól bulizni még elmehet. vagy menjetek együtt bulizni
2014. márc. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

hát nemtudom... egyénfüggő hogy ki mennyire értékeli a nőnapot, van akinek csak ugyanolyan nap mint a többi, meg van aki elvárja hogy ilyenkor ki legyen nyalva a segge, mint te :D

szerintem túlzásba viszitek ezt

persze a nőnap szép gesztus, de azért van egy határ

férfinap miért nincs? hm? ennyi erővel mi is meg lehetnénk sértődve mert nincs férfinap :D

2014. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
igen jogosan.. te nem tudsz vele menni ?
2014. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


november 19.

2014. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem fontos neki ez az unnep. Ahogy sok mas embernek sem. Eroltetett szerintem is. Ezen megsertodni...
2014. márc. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem sajnos, nem tudok vele menni. :/ Igaz nem is hívott! Szóval erről ennyit, de, ha tudnék is menni, akkor sem én akarok rákérdezni, hogy mehetek-e veled...


Viszont az a legviccesebb az egészben, hogy már kb másfél hete, mondogatta, hogy kapok virágot, már kiválasztotta, hogy milyet stb... ezzel húzta az agyamat. Most meg? :S

Nem értem.

2014. márc. 8. 18:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Le.arom a nőnapot.Egész évben ki van nyalva a pi..atok,és még hisztiztek is ilyen..arsag miatt.Tőlem az összes virágárus éhenhal.
2014. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkora dolog egy virág, hogy azt másfél héttel előtte be kell jelenteni, meg tervezgetni? Én amikor a barátnőmnek veszek virágot, csak fogom magam, elmegyek, megveszem, és odaadom. Örül neki, nem kell azt tervezgetni ennyi időn keresztül... Megsértődni meg felesleges...
2014. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 BlackSword ***** válasza:

"GONDOLTAM picit összebújhattunk volna..."


Éppen ezért nem is lesz semmi, mert CSAK GONDOLTAD!!! A nők körében elterjedt, népszerű, de alapjában véve hibás elmélettel szemben mi férfiak NEM VAGYUNK GONDOLATOLVASÓK... Legközelebb mond, NE GONDOLD!!!

2014. márc. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!