Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kerül velem mindenféle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül velem mindenféle kontaktust ha valamilyen ünnep van?

Figyelt kérdés
Ma nőnap van. És én majdnem felrobbanok. Egy férfibe fülig szerelmes vagyok. Még nem váltam el, de már nem élek együtt a férjemmel. Hetente találkozunk, udvarias érzem, hogy Ő is szeret.Mégis ünnepek alkalmából semmi gesztust nem tesz felém. Most pl. a facebookon, "minden kedves hölgy ismerősének"kívánt boldog nőnapot. Ugyanez volt Valentin napon is. Semmi személyes. Nem ajándékra gondolok,azért én több kellene legyek mint egy "hölgy ismerős. Lefekszik velem már hónapok óta. Azt is látom, lájkolgat másoknak, nekem sosem. Közömbös vagyok neki vagy készakarva csinálja nehogy elbizzam magam. Mindenesetre rosszul esik. alapvető udvariasság lenne szerintem. Mit gondoltok?
2014. márc. 8. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hogy te csak szexre kellesz neki?
2014. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak szex van akkor lehet, hogy nem is akar mást ezért. De szerintem megkérdezheted tőle hogy hátha mond valamit, miért van ez.
2014. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem beszéled meg veled hogy téged mi is zavar? És pontosan mit akar tőled a jövőben?
2014. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
olyat én is ismerek aki mindig alkalmakkor bukkan fel és ennyi elég is nekik..(valentin nap,nőnap).. van akinek nem a drága ajándékok dobják fel napjukat.
2014. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyanús a pasi, hogy mégsem szerelmes beléd…bár ennyiből nehéz megállapítani. Azért ha a hölgyismerőseit felköszönti ez alkalomból, akkor neked külön illene legalább egy üzenetet vagy sms-t küldeni szerintem, mert így tényleg csak egy hölgyismerős leszel a sok közül.
2014. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!