Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Nektek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Nektek volt már ilyen érzésetek?

Figyelt kérdés
Egy hete lett vége a másfél éves kapcsolatomnak. Ő szakított velem, van neki más. Én még szeretem, viszont egyik pillanatban nem is vagyok annyira rosszul, a másik pillanatban pedig már mindent megtennék, hogy velem legyen. Nagyon sokat gondolok rá, de nem tudnék sírni. Ez miért van? És mennyi idő míg végleg elfelejtem?
2014. márc. 8. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

azért mert hirtelen szállt ki az életedből, és magadra maradtál, és talán szeretethiányod is van.

idővel el fog múlni a hiánya, avagy érdemes ismerkedned neked is, hogy találj mást, aki felvidít.

2014. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez fájni fog, de sokszor jobb a hirtelen megszakítása a dolgoknak, mint a herce-hurca. Ennek előnye, hogy az agy a hirtelen bekövetkezett információhalmazzal (szakítás ténye) nem tud mit kezdeni, így nincs mód elhúzott feldolgozásra. Remélem érted. Kívánok sok erőt ezekben az időkben, jön a tavasz, meglátod minden jobb lesz.
2014. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltam régen én is. Nekem 4-5 hónapba telt míg jobban lettem.
2014. márc. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván most még azt az időszakát éled meg a gyászfolyamatnak,amikor érzelmileg össze vagy zavarodva,még nem teljesen dolgoztad fel a történteket.Eleinte ez normális,idővel elmúlnak ezek az ellentmondásos érzések.
2014. márc. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igazából már másfél hónapja húzódik, tehát annyira nem hirtelen. De igazából lehet, hogy már csak a boldog pillanatokhoz ragaszkodom annyira. De nagyon rossz az a tény, hogy mással boldog.
2014. márc. 8. 19:23
 6/7 anonim ***** válasza:
max fél év és teljesen helyrejössz! egy ideig rossz,aztán kezd múlni,rzen mindenki átesik ám! fel a fejjel,bulizz,ismerkedj!
2014. márc. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!:) még annyi a problémám, hogy sajnos minden nap látnom kell
2014. márc. 8. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!