Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után éreztetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után éreztetek már ilyet?

Figyelt kérdés
A héten szakítottam a barátommal 3,5 év után. Én akartam szakítani, bár igazából közös megbeszélés volt. Nem szerettük már egymást, és nem volt jó együtt. Nem volt szex hónapok óta, már csak a megszokás tartott minket össze. Békésen váltunk el, nem veszekedtünk, nincs miért hibáztatnunk a másikat, nem vagyunk haragban. Mióta kimondtuk, hogy vége, olyan ürességet érzek. Minden éjjel sírva alszom el, pedig már alig vártam, hogy lezárjuk és ne azon kelljen kattognom, hogy mikor szakítsak már vele, mert úgy éreztem, hogy ez a kapcsolat már csak egy púp a hátamon. Mégis folyamatosan sírhatnékom van, bár napközben tartom magam, esténként telezokogom a párnám, sírógörcseim vannak. Ez mitől lehet, ha már nem is szerettem, és mikor lesz ennek vége?
2014. márc. 9. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
A szerelem drog. Hozzászoktál, elvették és most hiányzik.
2014. márc. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ó igen.attól,h valaha szeretted és ez a korszak most lezárult ténylegesen.attól, h már nem volt nagy szerelem még fájni tud. nálam is hasonló volt mint nálatok,ugyanígy békés lezárás,meg már nem szerettem úgy stb. nekem kb fél év kellett,h teljesen jól legyek.
2014. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilván megvisel,ami azt jelzi,hogy voltak még a részedről érzelmek,és vannak is,csak mindez elsikkadt,mert ellaposodott a kapcsolat.Hogy visszafordítható-e mindez,és érdemes-e újra megpróbálni,neked kell érezned.Hiszen itt azért még bőven beszélhetünk kötődésről,ragaszkodásról,akár szerelemről is a szeretet mellett.Különben nem zokognál.
2014. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De már legalább fél éve nem éreztem, hogy szerelmes lennék. Talán még több is. Nem is viselkedtünk már úgy. Néha találkoztunk, filmet néztünk, ettünk. Se szex, se csók, se semmi intimitás, romantika. Sokszor a találkozások is már csak kötelezőek voltak. És én voltam az, aki inkább tartózkodott, nem kerestem, próbáltam leépíteni a szakítás előtt. Mégis én bőgök esténként, pedig már rég nem voltam szerelmes belé. Miért nem akkor sírtam, mikor erre rájöttem? Miért csak most?
2014. márc. 9. 17:49
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha a józan eszemmel gondolkodok, nem kezeném újra vele, mert miután elszállt a rózsaszín felhő nyilvánvalóvá váltak a problémák, azok, amik miatt mi nem tudnánk egy egész életet együtt leélni. Nem illettünk egymáshoz sokmindenben. Gondolkodásban, stb. Ezért is szerettem ki belőle fokozatosan. Mégis nagyon rosszul érzem most magam. Számomra is hihetetlen, hisz a héten, szakítás előtt még röhögtem a barátnőimmel azon, hogy "végre szerdán találkozunk és kihajíthatom, nem kell többet kényszerből találkoznunk". És olyan vidáman is mentem a találkozóra, és megkönnyebbülést is éreztem a szakítás után, mégis maradt egy űr, ami ilyen érzelmeket vált ki belőlem, amikre még én magam sem számítottam.
2014. márc. 9. 17:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Talán minden rossz ellenére egy kicsit jobban szeretted, mint azt gondoltad.


Ez van, lépj tovább!

2014. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, én jelenleg is ezt érzem és nagyon rossz érzés ...
2014. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, igyekszem továbblépni. Csak érdekelt, hogy én vagyok-e ilyen túlérzékeny, vagy más is érzett-e már hasonlót. Köszi a válaszokat.
2014. márc. 9. 18:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez van, szörnyű érzés. Írhatsz privátot, ha szeretnél.
2014. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!