Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy egy beszélgetés, randi során nem kérdez semmit a férfi? Hanem inkább ő saját magáról beszél, úgy, hogy alig lehet megszakitani, vagy hozzátenni valamilyen gondolatot.

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Az idegesség és a megfelelési kényszer a hülye 3 másodperces szabálynak.
2014. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egoista b@rom?

Más ötlet nincs.

2014. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ilyen egy személyiségtípus, nem veszi észre magát, csak az érdekli hogy vele mi van, és azt hiszi, téged is csak az érdekel. üzenem, nem fog megváltozni, ne reménykedj
2014. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, én pl ilyen vagyok nőben. Egyszerűen nehezemre esik kérdezni. De ez nem jelenti azt, hogy nem érdekel a másik.
2014. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kolosszus22 ***** válasza:
Vannak olyanok akik csak magukkal tudnak foglalkozni.
2014. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos minden alkalommal ezt teszi velem.Én sokat kérdezek tőle,ő alig.Beszél,utána elvárja,hogy én magamtól mondjak valamit.Nekem ez igy nehezemre esik,velem van a gond?
2014. márc. 9. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
1: Milyen 3 másodperces szabály?
2014. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát mond neki,hogy kérdezzen ha válaszokat vár

nem vagy te gondolatolvasó

2014. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Ne kérdezd. Akkor talán nem beszél annyit magáról. (bár ahogy én láttam az ilyen típusnak nem kell ehhez kérdés :D )

2. Kezdj el beszélni magadtól. Nem feltétlenül az önéletrajzod kell felmondani, hanem bármit ami eszedbejut elgondolkodtat érdekel azt mondd. Bár én tuti azt csinálnám, hogy közbeszólnék. "Meghallgatnál engem is?" "Mondhatnék valamit én is"?

Ha láthatóan nem érdekli a mondandód annak vannak jelei, unatkozik, közbevág és utána magáról folytatja a szót, akkor vele van a baj és már csak rajtad áll, hogy el tudod-e viselni vagy keresel mást.

2014. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!