Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyszerűen képtelen vagyok bármit is.

Figyelt kérdés
Két éves kapcsolatom ért véget, megcsalt a barátom, szakított. Ennek 4 hónapja, de már kb. 2 hónapja, talán még azelőtt is folyton hív, ír, békülni akar, helyrehozni mindent. Én úgy érteztem ő nekem az igazi. Tény, hogy az önző viselkedésemmel sok mindent elrontottam, de nem érzem, hogy ezt érdemeltem volna tőle. Még mindig szeretem, hiányzik. Állítólag ez kölcsönös. De mégsem békülhetek ki vele... Tovább lépni viszont úgy érzem képtelen vagyok.
2014. márc. 9. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
miért nem adsz magatoknak még egy esélyt??
2014. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát ja...csak légy résen..sok szerencsét!!egy esélyt mindenki megérdemel..
2014. márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

megcsalt. 2 év után 1 év is lehet a továbblépés. majd elmúlik


30+F

2014. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Túlságosan megbántott...
2014. márc. 9. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
nem érdemel esélyt
2014. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki megcsalt, megteszi következő alkalommal is, viszont nem tudsz tovább lépni, ami teljesen érthető hiszen így nem is lehet, ha állandóan zaklat. Jobb lesz, ha rövid úton lezárod vele ezt az egészet. Te is tudod, hogy nem tudsz neki megbocsájtani, de nem is kell. Légy erős, tarts ki, mondj neki nemet, ha kell többször is, hogy végre véget érjen ez a rémálom, amibe belekerültél. Aztán később meglátod, hogy ez volt a helyes döntés és a zaklatása nélkül túl is tudsz majd lépni rajta.
2014. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!