Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek? Szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Szeretem, de talán jobb külön?

Figyelt kérdés
15 hónapja vagyunk együtt barátommal és nagyon szeretem,de mostanában amikor nincs velem akkor úgy érzem már nincs meg az az érzés köztünk,de amikor velem van minden rendben és most nem tudom mitévő legyek ? Ez még visszafordítható,vagy már nem vagyok szerelmes ?
2014. márc. 9. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eltávolodtatok egymástól... először lehet inkább azt kellene, hogy többet találkoztok, szinesebb programokat csináltok, kikapcsolódtok... Aztán ha mégis azt érzed, amit leirtál, akkor jobb lenne pár hétig nem találkozni vele,és ritkábban beszélni. Akkor majd meg látod, hogy mennyire hiányzik, milyen érzés nélküle. Szép napot Neked! :)
2014. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!