Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, de ez nem elég?

Figyelt kérdés
1 éve és 3 hónapja vagyok együtt barátommal. mostanába már ha nincs velem nem beszélünk annyit és ez nagyon rossz és ilyenkor elbizonytalanodok az érzéseimben. Viszont ha velem van akkor azt érzem nem akarok nélküle élni. Viszont még fiatal vagyok és kezdem azt érezni hogy a szerelem szeretetté alakul át. Szerintetek fiatalon benne lehet egy ilyen kapcsolatba maradni vagy egy idő után vége lesz úgy is ? 17L
2014. márc. 9. 23:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan éreztem sokáig, gondoltam, hogy működni fog, mert szeretjük egymást és ez természetes, hogy nem lesz örökké rózsaszín köd :) Én 1 év 8 hónap után szakítottam, bár akkorra a kapcsolatunk is megromlott emiatt..

De ez csak az én példám. Ismerek a másik végletben is személyeket :)

17L

2014. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!