Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek tényleg "cikibb"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg "cikibb" (mint egy pasinak) a külvilág, család, ismerősök felé, ha még 30 év felett is egyedül vannak (se társ, se gyerek)?

Figyelt kérdés
2014. márc. 10. 00:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem igen, mert szintem ha valaki egyedül van 30 évesen annak oka van.
2014. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%
Nőknél fontosabb az idő és a kor.A pasik csajozhatnak jobban, kedvükre mielőtt komolyra teszik :D
2014. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, nekem nem ciki, sőt mondhatnám büszke vagyok arra hogy egyedül vagyok és nem rontottam el az életem úgy mint a legtöbb nő az én koromban, akik gyereket szültek és cselédet játszanak otthon.
2014. márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

3as te hány éves vagy?

Szerintem az az élet rendje hogy párt alkotnak az emberek és gyerekei lesznek. Igaz a mostani nehezebb időben megfontolandó ,de 30 fölött már nem ártana gondolkodni a családalapításon.

2014. márc. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4%
#3 Legalább magadnak ismerd be, hogy a szíved mélyén te is erre vágysz. Van már egy feleségem, de lennél te is a feleségem?
2014. márc. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

"Nem tudom, nekem nem ciki, sőt mondhatnám büszke vagyok arra hogy egyedül vagyok és nem rontottam el az életem úgy mint a legtöbb nő az én koromban, akik gyereket szültek és cselédet játszanak otthon."


Igazan oszintenek tunik.... el is hiszed, amit irsz?

2014. márc. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 3 órában ez a 4. ilyen kérdés.

Most ez mi?

Mindenki elolvasta az elsőt és az arra kapott válaszokat és nem tudja eldönteni hogy eret vágjon e?


Én is elmúltam már 30.

Szerintem még nem kell temetnem magam.

Jól nézek ki, tanult vagyok.


Szerintem nem vagyok még lekésve semmiről.

Ahogy Te sem.


Ha ezen stresszelsz azt megérzik a pasik és utána azért fognak menekülni.


Csak lazán, aztán minden megy majd a maga útján.

2014. márc. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

3. nem cselédet, játszanak, hanem - alapesetben - szerető feleséget és anyát.

Bár mondjuk az is igaz, ha valaki korán házasodik, és néhány év múlva meg elválik, végül is ugyanott tart, mint aki még egyszer se. . :)

2014. márc. 10. 00:47
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Mindenki úgy él ahogy neki kényelmes. Felejtsük már el ezt az élet rendje szöveget. Különböző emberek különböző vágyakkal, csak sokan rá akarják erőltetni saját elgondolásaikat másokra.

36 ffi

2014. márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Ki a francot érdekel, hogy mit gondolnak mások???
2014. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!