Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két nő között örlődök. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két nő között örlődök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párommal 9 éve vagyunk együtt, van egy 3 hónapos kisfiúnk. Tavaly a terhessége alatt 1 hónapra letíltottak minket a házaséletről és akkor én több allalommal is lefeküdtem a munlatársnőmmel a párommal közös ágyunkban amikor ö dolgozott. Azóta a "szeretőm" nem hagy békén, itthon ezért mindig áll a bál. Szeretem a családomat de szerelmes lettem a nyolc évvel idősebb szeretőmbe, aki gyereket szeretne tőlem, viszont kicsit zavar, hogy 36 éves és egy kocsmában pultos. Mit tegyek???
2014. márc. 10. 13:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ne legyél tutyimutyi, és rázd le végleg a szeretőt. 36 évesen persze hogy meg akar fogni magának egy gyerekkel. Gondolj bele, eddig miért is nem jutott el idáig egy pasival sem? Mihamarabb pattintsd le.
2014. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Jégtánc ***** válasza:
Használd az eszed és ne csak a @-od.
2014. márc. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Lődd fejbe magad...
2014. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Andizsuzsi ***** válasza:

"viszont kicsit zavar, hogy 36 éves és egy kocsmában pultos"


Az, hogy 3 hónapos kisfiad van, nem zavar? Amikor a szülés utáni 6 hétre le voltatok tiltva a szexről, akkor is így oldottad meg a problémádat?

Nem elég, hogy félrekufircolsz, amíg az asszony állapotos, de haza is viszed a k@rvádat. Gratulálok.

2014. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez szopás :D A párod úgyis megtudja valahogy a szeretődtől, viszont van tőle egy 3hónapos gyereked. Most nem érzed magad egy kicsit kritikán alulinak?
2014. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De vele jól ellehet beszélgetni a párom meg többet van elfoglalva a gyerekkel. Eddig a szeretöm más férfiaktól nem akart gyereket csak tölem. Eddig is huszonéves barátai voltak
2014. márc. 10. 13:15
 7/27 anonim ***** válasza:

Öcsém, belecsaptál a lecsóba :D

Ebből jól ki már nem jössz...

2014. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A párom tudja, már utána egy héttel bebuktunk mert megtalálta a szerelmes leveleket, képeket éa viseokat
2014. márc. 10. 13:18
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Klassz, hogy ennyire szereted a fiadat. Szerintem várd meg, míg 2 szék közül a földre. Igazából ezt érdemelnéd.
2014. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor jár mindenki legjobban, ha elmenekülsz Timbuktuba. Te féreg.
2014. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!