Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal hozzávetőleg 4 éve vagyunk együtt, én 20, ő 22 éves. Többször voltak problémáink, de hát melyik kapcsolatban nincsenek, de én mindig is úgy éreztem, hogy én többet adok bele ebbe a kapcsolatba, bár nem is ez a megfelelő szófordulat erre, mert nagyon szeret és törődik velem, csak ha probléma adódik, akkor mindig nekem kell megoldani, különben csak átlépünk rajta és ennyi. Az történt, hogy úgy alakult, hogy elfogyott a fizetése a múlt hétvége előtt (nőnap előtt), és ezen nem is akarok lovagolni, nem is ez a gond, vagy hogy nem kaptam virágot vagy ilyesmi. Én albérletben lakok az egyetem miatt, azért megkértem legyen fent nálam a hétvégén. Gondoltam mivel azért mégis csak nőnap van, majd legalább annyit mond, hogy boldog nőnapot, vagy kedveskedik azzal, hogy reggelit készít (nagyobb ételt nem mernék rá bízni, mert mégis csak férfiból van), vagy bármi, akármi.. de semmi. Kizárt dolognak tartom, hogy elfelejtette volna, hiszen ilyenkor minden tele van a hírrel, apukám is felköszöntött, meg hozta volna a virágot, csak nem otthon-otthon voltam a szülővárosomban, így mondtam neki, hogy majd ma inkább. Folyamatosan emlegettem neki aznap is, voltunk sétálni a városban, ott is minden nő virágot tartott a kezében.. Persze egész nap mondta, hogy szeret, de ezt mindig mondja, természetesen örülök neki, hogy mondja, de én azon az egy napon nem ezeket a szavakat akartam tőle hallani. Úgy voltam vele, hogy majd megvárom a mai délutánt, hogy mi lesz, hát ha beállít valamivel, de igazából azt is későinek érzem, hiszen itt nem az a lényeg, hogy minél nagyobb csokrot kapjak, hanem az, hogy értékelje és tisztelje, hogy nőből vagyok. A helyemben mit tennétek? Elhagynátok? Vagy újra nyeljek le mindent, ne szóljak, mert ez már alap dolog egy kapcsolatban?
2014. márc. 10. 13:14
 1/3 kisvirág2223 válasza:
Szerintem azért butaság lenne elhagyni mert nem köszöntött fel nőnap alkalmából. Nem kell persze szemet hunyni sem felette, óvatosan és egy picit (PICIT) dacosan azért megjegyezheted neki hogy jól esett volna ha legalább annyit mond nőnap alkalmából hogy b--meg. A pasikra meg igaz sajnos (TISZTELET A KIVÉTELNEK) hogy nem képesek párkapcsolati problémamegoldásra!! próbáld meg elfogadni olyannak amilyen, ha meg nem tetszik hogy milyen akkor lépj tovább. Szóból ért az ember beszéljétek meg!
2014. márc. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most komolyan ennyi miatt akarod elhagyni? Atyaúristen... te nem vagy ép.

Ha elfelejtette volna, annyit mondtam volna neki, hogy "Legközelebb nőnapkor mondj már annyit, hogy boldog nőnapot, mert jól esik, ha eszedbe jut az ilyesmi"

Mit kell ezen túlkombinálni? Te felköszöntöd férfinapkor?

Ui: Nő voltam.

2014. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Drága kettes válaszoló, ha figyeltél volna, akkor tudnád, hogy egyáltalán nem csak emiatt akarom elhagyni, hanem a sorozatos problémák miatt, amiből én úgy érzem, hogy mindig csak én dolgozok a kapcsolatunkért.. és úgy érzem ez már lassan cseresznye a habos tortán.
2014. márc. 10. 13:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!