Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek ez nem esne rosszul?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez nem esne rosszul? Mindenki véleményére kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

Barátommal egy suliba járunk,ő nagyobb. A sulinkban szerveztek egy párizsi utat, nemsokára lesz, egy hétig fog tartani.Sajnos a mi kereteinkbe nem férne bele,így nem mehetek vele.

Az a kérdésem tárgya, hogy mostanában nagyon sokat hozza fel ezt a témát a barátom.Folyton áradozik róla,hogy jajj mennyire várja már,hogy menjenek,milyen vagány lesz, repülőznek majd, meg már megnézte a hotelt,meg a helyeket ahova mennek stb. Ez nekem nagyon rosszul esik. Az is,hogy én nem mehetek vele,ő meg milyen boldog miatta, s az is,hogy mikor velem van valamilyen program,annak fele ennyire sem örül.

Ma is, 3 szünetben találkoztunk kb, és összesen 10x biztos elmondta,mennyire várja. S velem meg lusta(vagy nem tudom miért)elutazni 50km-re hogy elmenjünk mondjuk moziba. Ilyen helyen is nagyon rég voltunk.:/

A másik dolog, arról is nagyon sokat áradozik,hogy nemsokára meglesz a hajtásija,s mennyire várja azt is,megy majd mindenfele,döngeti a zenét stb stb..

Ti mit gondoltok erről? Rosszul esne?Vagy inkább örülnöm kellene neki én is?:/

17L


2014. márc. 10. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
A pasid egy bunkó f**zpörgettyű.
2014. márc. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Székelyföldi vagy?Mert akkor nem kezdem el leírni ami szemembe ötlik.
2014. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem.
2014. márc. 10. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Hajtási? Ezt a szót Felvidélen használják... :)

Amúgy meg bunkó. Ha te nem tudsz menni, pofátlanság ezt hangoztatni, hogy mennyire várja, stb.

Lehet el kellene gondolkozni a jövővel kapcsolatban...

2014. márc. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jogos az, hogy neked rosszul esik az a része hogy nem úgy foglalkozik veled mint azt várnád. Az viszont, hogy a kirándulásának nem örülsz az nem szép dolog. Akármennyire nyomaszt, neked támogatnod kell. Mindenbe.
2014. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bocsi,akkor jogosítvány* :)

Köszi az eddigi válaszokat.

Igen,tudom,hogy támogatnom kellene, nem is értem magam, miért esik ez rosszul,mikor nem kéne. Ezért is kérdeztem meg,hogy mások hogy látják ezt. Talán azért rossz,mert úgy látom rajta,az olyan programokat sokkal jobban várja/szereti amelyekben én nem vagyok ott, mint a közöseket.És egy szóval sem mondta még,hogy jó lenne, ha én is tudnék menni.:/

2014. márc. 10. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom, mi a hajtási, meg szerintem aki nem ismerte, rájött :)

De figyelhetne rád, az érzéseidre, hogy te nem tudsz menni. Legalábbis én ezt tenném.

2014. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Értem. Hát legközelebb még egyszer emlékeztetem rá...

Amúgy erdélyi vagyok, nekem nem volt szokatlan a 'hajtási' szó, ezért írtam úgy :)

2014. márc. 10. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!