Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú nagyon szeret egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nagyon szeret egy nőt, akkor előbb-utóbb megszívja? (párkapcsolatban)

Figyelt kérdés
2014. márc. 11. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Sajnos igen ez így van.
2014. márc. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha párkapcsolatban vannak, és kölcsönös a szeretet, akkor nem. De ha párkapcsolatban vannak, és megszeret mást, akkor valószínű, igen.
2014. márc. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
igeen
2014. márc. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

ha pacsker módon szereti és csak ad,nem várva viszonzást,akkor kiszopatja a csaj az biztos.

undorodnak a papucsoktól.

2014. márc. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy normális kapcsolatban aligha
2014. márc. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nagyon unalmas már hogy ezen az oldalon az összes csávó valami hősszerelmes lovagnak akarja előadni magát, a lányokat pedig valami sík szemétnek. egy lány nem szívhatja meg sosem?!

úgy kérdezem ezt hogy én fiú vagyok, és ráadásul eddig csak szívtam a nőkkel. :D

2014. márc. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy a nő is szereti-e őt ugyanannyira.
2014. márc. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja, a nők csak a bunkó rossz fiúkat szeretik
2014. márc. 11. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, ha ez az érzés kölcsönös.
2014. márc. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én pont egy ilyen kapcsolatban vagyok és megőrülök a pasimtól. Ha valaki túlságosan papucs az egyáltalán nem vonzó. Legalábbis nekem. Szerintem egy férfi legyen határozott és szeressen de ezt nem kell minden egyes nap az arcodba dörgölni mert akkor természetesnek fogod venni és egy idő után már unalmas lesz.
2014. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!