Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esélye hogy kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy kellek egy idősebb lánynak?

Figyelt kérdés

A régi sulimból (közbe sulit vàltottam) megcsókoltam egy nagyon szép lànyt (egy buliban). Ő is visszacsókolt. Mindig kedves volt velem, haverkodtunk. De ő màsfél évvel idősebb mint én. Nagyon okos is, komoly is. A csók óta nem nagyon tudtunk beszélgetni, csak 1-2 mondatot gyorsan a szünetben. Kedves volt, ugyanúgy viselkedett velem mint a csók előtt, baràtilag, mintha semmi sem történt volna...


Tegnap kiírt a falàra egy összetört szív smiley-t. Lehet ennek köze ahhoz, hogy sulit vàltottam, és màr nem talàlkozhatunk minden nap?? Vagy csak beképzelem? Félek megkérdezni, lehet màs van a dologban...


Mennyi az esélye hogy kellenék neki? Igazàból félek kezdeményezni nàla, mert nagyon fèlek az elutasítàstól, mert tényleg szép és sokan nyomulnak rà.


16/F, a làny 17


2014. márc. 11. 04:50
 1/1 anonim válasza:

Nem tudhatjuk, mit gondol a lány. Csak azt a tanácsot tudom mondani, amire nekem is szükségem lenne ilyen helyzetben:


Ne legyél pi*a!


Ne gondolkodj a dolgon, azzal csak lebeszéled magad. Amint lehetőséged van rá, mondd el neki, hogy érzel, ő pedig bizonyára válaszolni fog, vagy, hogy neki is bejössz, vagy hogy nem. Tudom, nem jó dolog, ha nemet mond, de gondolj bele, mi fájna jobban, ha visszagondolsz néhány év múlva erre... Az ha te mindent megpróbálsz, de nemet mondd, vagy az ha meg sem próbálod?


Ne feledd, csak magabiztosan, és ügyesen. Ha nyerni indulsz, nyerni fogsz! Sok sikert! ;)

2014. márc. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!