Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes egy fiúnak húzni az agyát, azaz meddig viseli el egy pasi azt, ha néha szívatja a barátnője? Persze csak tesztelgetésből. Szerintetek? Szakítani fog velem?

Figyelt kérdés

2014. márc. 11. 10:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
fiútól függ. értelmes nő ilyet soha nem tesz.
2014. márc. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
én is értelmes vagyok, csak kicsit néha jól esik szekálni, mintha nem érdekelne, meg nem engedem magamhoz közel, kis hazugságok, de eddig jól sült el!!!
2014. márc. 11. 10:16
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Amíg rá nem jön.
2014. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy szívatom, csak mindig mondja, nem szereti, nem esik jól neki, hogy így bánok vele....
2014. márc. 11. 10:20
 5/42 anonim ***** válasza:
63%
Ez az ő hozzáállásán múlik. Nyilván ha lazább, könnyedebb, akkor jól veszi és viszonozza is poénból, de ha lelkizősebb, magára veheti és abból csak keserűség lesz. Ha nevettek a végén, akkor viszont jó az egész. :) 20/f
2014. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem esik ez neki jól akkor ne csináld. Elhiszem hogy tesztelgeted, de ha tényleg szeretitek egymást akkor felesleges ezért szekálni.


Én is szekáltam még a barátomat amikor még hajtott rám és nem jöttünk még össze, akartam hogy küzdjön értem de adtam neki a jeleket meg utalgattam is rá hogy erős esélye van nálam szóval ne adja fel. Persze már látszott rajta hogy már tényleg nagyon akarja hogy összejöjjünk és már kezdett belefáradni meg látszott rajta hogy már érzi hogy mindent feleslegesen csinált így végül már leálltam a szekálással és engedtem neki :)

Persze én is nagyon kedveltem és már szerettem őt, de ugye én nem adom magam könnyen és elvárom hogy küzdjön értem egy pasi de mivel teljesen összeillünk így már én is kezdtem rosszul érezni magam hogy csak húzom az agyát és már nem akartam hogy ráunjon mert amiatt én is rosszul érezném magam. Ezért engedtem neki már.

Én nem szekálom a barátomat persze sokszor hülyéskedek így vele néha eltűri ezt de ha sokszor csinálnám az rosszul esne neki. :)

2014. márc. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

értelmes nem lehetsz. csak ő még tapasztalatlan. később ez a kidobásodat eredményezi rögtön.


30+

2014. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy tapasztalatlan??? nem az volt már több kapcsolata is hosszúak is
2014. márc. 11. 10:28
 9/42 anonim ***** válasza:
kapcsolatilag. lehetett pár, ettől még nem érti a nőket. az ilyen buta ribiket lapátra kell tenni az első játékuknál.
2014. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Hát szerintem azért tévedsz. Lehet, hogy nem teszem jól a szt hogy szórakozok, de azért buta ribkó nem vagyok.
2014. márc. 11. 10:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!