Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szeretem a barátomat de nem vagyok már belé szerelmes?

Figyelt kérdés
Úgy érzem elmúlt a szerelem amit a barátom iránt éreztem...4 hónapja vagyunk együtt, 16 évesek vagyunk. Elég sokat szoktunk veszekedni, volt 1-2 húzása amivel szerintem csak rontott a helyzeten. Nem tudom mit csináljak. Ő szeret engem de én már nem érzem azt mint az elején. Mit tanácsoltok?
2014. márc. 11. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

a szerelem max 1 évig tart és utánna átformálódik szeretetté, nyilván te még fiatal vagy sokszor leszel szerelmes senki nem fogja neked azt mondani, hogy szerelem nélkül maradj egy kapcsolatba.

viszont majd ha idősebb leszel akkor tudni fogod, hogy a szerelem elmúlik és a kérdés, hogy mennyire szereted szerelem nélkül a másikat.

2014. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így van a szerelem egy idő után elmúlik és átalakul szeretetté, ami nem lesz olyan intenzív érzés de ugyanúgy ragaszkodni fogsz a párodhoz.

de én legalább is azt tapasztaltam hogy ha mindketten akarjátok akkor még simán lehet belőle újra szerelem erősebb kötődés persze ehhez tenni is kell.

Én a barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt 2 év után elmúlt a szerelem, voltak veszekedéseink is, bár a szakítást egyikünk sem volt képes kimondani, így 2 hét mosolyszünet után már annyira hiányoztunk egymásnak hogy mindent megbeszéltünk és újra visszajött a szerelem.

Igaz a szerelem már elmúlt de még mindig ugyanúgy szeretjük egymást semmi nem változott és ez erősebb lett az évek során.

Már együtt élünk, de mindig összebújunk, szerelmeskedünk, szeretjük egymást, tehát ha valaki az utcán megnéz minket még mindig azt mondják rólunk hogy szerelmesek vagyunk egymásba.

2014. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Elgondolkodtató...de még mindig nem tudom mit csináljak ://
2014. márc. 11. 12:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2. válaszoló
2014. márc. 11. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Te sosem voltal szerelmes, az ugyanis nem mulik el 4 honap alatt.
2014. márc. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem fog ez menni.csak 4hónap telt el, még javában szerelmesnek kellene lenned.:) de nem baj, fiatal is vagy,majd jön más akibe tényleg szerelmes leszel.

s amit írnak fentebb az nagyon is igaz.

2014. márc. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!