Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vonzódom hozzá, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vonzódom hozzá, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Neten kezdtünk el beszélgetni, kedves, aranyos udvarias, belsőleg rendben van. Mondjuk azon kívül, hogy néha eléggé idegesítő, de kb minden emberrel így vagyok:D

Viszont külsőleg nagyon nem jön be... Amikor először találkoztunk, még ősz volt a haja (korán őszül), de befestette. Gondoltam ezek után majd tetszeni fog.. De nem. Most éppen azon vagyok kiakadva, hogy a fél arca hámlik... Nem volt még vele orvosnál sem..

Ez számomra erősen igénytelenség kategória, ráadásul az öltözködése is az a tipikus nyomis...


Próbáltam, de nem alakult ki semmilyen vonzalom:S Próbálkozzak még?


2014. márc. 11. 12:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy vele van-e bajom, vagy ennyire jégszívű lennék most, de máshoz sem vonzódtam még a szakítás óta.
2014. márc. 11. 12:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz neki mit csinálni, ha nem vonzódsz hozzá, akkor inkább hagyd. Hiába minden szép belső tulajdonság, ha nem képes az ember hozzáérni.
2014. márc. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
valószínűleg mindig fogsz benne találni valami kis hibát, ami nem megy azt nem kell erőltetni
2014. márc. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!