Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim átvert. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni.. A pasimmal együtt vagyunk már egy éve. Eddig úgy gondoltam ,hogy minden szép is jó. De egy házi buli kellős közepén észre vettem egy üzenetet a telefonjában amit a volt barátnője írt neki ( akit mellesleg nagyon utálok). Kérdeztem a barátomat ,hogy még is mi ez az egész? De tagadta a dolgot ,hogy beszélget vele. Rá egy napra kiderült ,hogy az egész kapcsolatunk alatt beszélgetett vele úgy ,hogy közben folyamatosan törölte az üzeneteket ,hogy le ne bukjanak.. Átvert és folyamatosan a szemembe hazudott. Úgy érzem ,hogy hülyét csinált belőllem és egyszerűen nem bírom ezt elnézni neki..pedig nagyon szeretném ,mert szeretem őt. De megalázva érzem magam és úgy érzem ,hogy a kapcsolatunk egy hazugságra épült...mindig letagadta a dolgot és mindig leterelt ha kérdeztem valamit a lányról..és közben még ő is szidta ,hogy ilyen meg olyan az a lány...szóval nem tudom ,hogy mit tegyek. Sokan azt mondják ,hogy ha szeretem akkor egy ilyen miatt hülyeség lenne szakítani...na de kérem, átvert és nem 1-2 hónapja beszéget vele heti szinten egy-kétszer hanem egész kapcsolatunk alatt a szemembe hazudott..kérlek segítsetek..nagyon tanácstalan vagyok.Mit tegyek?.:( 18/L

2014. márc. 11. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Tartsatok mosolyszünetet 3-4 hétre. Ezalatt ki fog derülni, hogy szeretitek-e egymást, vagy ez a kapcsolat zátonyra futott.
2014. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem tartsatok szünetet, mond meg neki hogy mondja el a teljes igazságot mi van közöttük, és miért hazudott végig. Ha nem akkor mond meg neki hogy akkor leszel hajlandó beszélni vele, ha az igazat mondja. Én ezek után nem bíznék a srácban...
2014. márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

miért utálod a lányt?csak mert ő az ex, vagy valami komolyabb?

am lehet csak azért nem mondott igazat,mert tudta kiakadnál és nem akart balhézni.

én is szoktam beszélgetni az exel,nincs belőle semmi.és neki is van már új barátnője régen.

2014. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Így van a mosolyszünet segíthet, ha 1 hónapon belül jelentkezik és mindent megtesz hogy bebizonyítsa hogy tényleg TÉGED szeret és tényleg TÉGED akar és ha nálad is ugyanígy van akkor én szerintem egy esélyt megérdemel.

Az hogy volt-e több is köztük egy sima beszélgetésnél azt így nem tudhatod, de én szerintem nincs azzal baj ha valaki tartja exével a kapcsolatot persze ettől még mondhatna nyugodtan igazat.

Én barátom is beszélget az exével igaz nem mindennap de beszélnek. Náluk a barátság megmaradt, ezt pontosan tudom hogy csak barátok, mert a párom még amikor nem is voltuk együtt, elmondta hogy az exével ugyanúgy beszélgetnek meg időnként meglátogatják egymást, de már csak is kizárólag barátilag! Nekem nincs mondjuk bajom az exével, bár haragszom rá ahogyan a párom is mert mégis átverés volt az ő kapcsolatuk bizonyos szinten de mint barátként teljesen jó minden, mindent megbeszélnek, minden jó, és a csaj is segített abba hogy mi összejöjjünk és örül nekünk. Én beszélő viszonyban vagyok vele tehát nem ítélem el meg nem nézem le, de amit régen a párommal tett azon már nem tud változtatni és ezt mindannyian és mindenki aki ismeri őket tudja hogy ez megbocsáthatatlan ügy, tehát ha újra összejönnének abba sokan beleszólnának de ez a veszély nem áll fenn ezt biztosra tudom!


tehát nincs baj azzal ha valaki tartja exével még a kapcsolatot haveri szinten persze mellette hazudozni erről, meg titkolózni az már nem elfogadható.

Én mondtam a páromnak hogy bármi van köztük ami picit felkavarja beszélje meg velem, de szerencsére ez nem áll fenn, és tudom hogy a párom mikor mond igazat és mikor nem.

2014. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a srác beszél az exével, azt meglehet beszélni a barátnővel. De akkor már ne az legyen hogy eltitkolja előle és hazudik róla. Az én párom is beszél az exével, még sem akadok ki mert elmondta nekem hogy beszélnek, és azt is hogy nincs semmi csak jóban vannak. De az nem ugyan az mintha titokban beszélnének.
2014. márc. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

A lányt azért utálom ,mert nem egyszer fordult már elő az ,hogy a pasimnán voltam és mivel barátnők a pasim hugával ezért ha össze futottam vele a konyhában vagy a folyoson akkor rám se néz és köszönteni se köszönt..pedig én mindig köszöntöttem neki még a helyzet ellenére is...

Nekem sem lenne vele bajom, ha a párom tartaná vele a kapcsolatot baráti szinten mert igazábol nem is ezen van most a hangsúly mert persze beszélgessenek ha akarnak..de nem ilyen módón ,hogy hülyét csionál belőle a barátom, hazudik és átver..mellesleg még tagadta is nagyon sokszor a dolog. Ez elfogadhatatlan a részemről. Elmentünk nyáron egy közös nyaralásra 1 hétre és akkor megkérte a csajt,hogy ne ,hogy írjon neki abban a pár napban mert nehogy lebukjanak...szóval..Egyszerűen katasztrofa a helyzet :( foggalmam sincs ,hogy mit tegyek..erőssen gondolkozok a szakításon..mert megérdemelné ezek után..egy év valatt egy alkalmat se talált rá ,hogy elmondja ,hogy az exével beszélget...plusz ha azon a bulin nem veszem észre ,hogy írt a csaj akkor még mai napig hazudik nekem a barátom..szerintetek? Kidobjam vagy még gondoljam át a dolgot? Mert szeretem...csak ez így nekem nem megy..

2014. márc. 11. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát így élni egy kapcsolatban, hogy végig hazudsz a másiknak.. Szerintem nem a megfelelő srácot fogtad ki basszus.

Tudom, így könnyű beszélni, de én azt hiszem szakítanék.


Fel a fejjel!

2014. márc. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!