Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A leheto legnagobb patthelyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A leheto legnagobb patthelyzetben vagyok. Mi a teendo?

Figyelt kérdés
Probalom roviden, szoval: azoknak a lanyoknak akik nekem tetszenek, nekik nem vagyok eleg jo. Akik nekem egyaltalan nem tetszenek azoknak persze igen. Akik bejonnek nekem allandoan azt kapom toluk ha a kulsomrol kerdezem hogy "aranyos vagy" meg "cuki". Ami ugyebar egyenlo azzal hogy: "jo-jo de nem az esetem". Rondak meg rajonganak ertem. NEM fogom lentebb adni az igenyeim, ha maganyosan halok meg akkor se. Nem akarok cuki meg aripofa lenni, hanem egy jokepu macso akiert nedvesednek a nok!(bocs az alparisagert) Mit gondoltok errol? Mit tegyek hogy ezt elerjem? Ismetlem, nem fogom lentebb adni az igenyeim es nemkezdek olyannal akit rondanak tartok.

2014. márc. 11. 13:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja es 21/F vagyok, volt mar baratnom stb stb.
2014. márc. 11. 13:48
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha küldesz képet, akkor megmondom mit tegyél. Így látatlanban nehéz bármit mondani arról, hogy miképp ne legyél csak cuki.
2014. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
24N, lemaradt.
2014. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy eléggé jó pasi, van ilyen. Igényeket alább adni, vagy tényleg egyedül fogsz maradni.
2014. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jelenleg nem vagyok gepkozelben, de nem felejtem el.
2014. márc. 11. 14:04
 6/12 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem adom lentebb az igenyeim. Nem tudok olyannal egyutt lenni aki nekem nem tetszik
2014. márc. 11. 14:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtad meg azt a nőt,aki vonzódik hozzád,pedig még ha átlagos is vagy,kell lenni minimum egy ilyennek.Hiszen annyi csinos,okos szabad csaj rohangál egyedül a világban,biztosan akad köztük olyan,akivel kölcsönös a vonzalom.Nyilván rossz körökben mozogsz,rossz helyen keresgélsz.
2014. márc. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked komolyan ez a legnagyobb problémád a világon? Irigyellek...

A teendő egyszerű. Vagy fejleszd magad olyan jó pasivá aki bejön az általad is vonzónak tartott lányoknak vagy pedig adj lejjebb az igényeidből.

2014. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarsz venni egy 300 Ft-os kenyeret , de csak 200 Ft-od van, akkor mit csinálsz?


Vagy szerzel még pénzt vagy jó lesz 10 kifli is.

2014. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jogos amit mondtok, azthiszem tenyleg egy kis "kulso tuning" lesz a kulcs. Nekem is eszembejutott mar ez, amolyan vegso opciokent.
2014. márc. 11. 16:00
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!