Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bebukott a barátnőm ( élettársam ) a múltjával, exekkel, társkereső oldalakról itt maradt " barátokkal' kidobtam es most en vagyok a Sz. R fafejű es a legnagyobb csalódás az életében. Ti is így gondolnátok?

Figyelt kérdés

A laptopján vagy kétszáz kep a cunusárol, farkincajrol, a néha beszélünk exei kb hetente 4-5 szor bálycsevegnek vele, ráadásul ezekről minden hülyeséget ki dumált nekem ( hogy ki élvezett bele, melyik jutott be a kipufogóba stb stb ) a viberen egy halom cyber sex beszelgetés, es sorolhatnám a dolgait amit két hónapig takargatott, mikor kiderült letagadott mindent, sőt en lettem a balfék hogy ilyesmivel gyanúsítgatom. De a sok bizonyíték megtörte es abban maradtunk hogy rendet csinál maga körül. Olyan jól sikerult hogy ( két honapja volt ez a balhé ) pénteken en küldtem el a bő tíz evvel fiatalabb chatsexes pöch mutogató fiúcskáját az anyjába mert azt azert nem sikerult megoldani hogy le akadjon rola. Szombaton meg a párom mert elegem lett az egészből.... Erre most en vagyok a szemét, az akit a legjobban szeret a világon es csalódott bennem meg az egész emberiségben..

A kérdés tényleg szar ember vagyok hogy nem tudtam ezeken a dolgokon átlépni es jopofat vágni hozzá?


2014. márc. 11. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Hogy derültek ki pontosan ezek? Turkáltál a laptopjában? Én biztos nem nézegettem volna végig ezeket, sanszos, hogy már a felénél elhánytam volna magam...
2014. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem nem vagy szar ember.. Ilyen után én is kidobtam volna.
2014. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

"ráadásul ezekről minden hülyeséget ki dumált nekem ( hogy ki élvezett bele, melyik jutott be a kipufogóba stb stb )"


Már ez bőven elég indok. Nem te vagy a hülye. Hányinger lehet az egész nő...hogy nem százas, az fix.

2014. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy sz.r ember, csupán "csak" igazad van. Neki meg most nagyon, de nagyon fáj az igazság. Ettől csak jobbat találhatsz, ne búslakodj rajta sokáig.
2014. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1-es

A sulibol ahol tanít rám irt az egyik diákja hogy a tanárnő meg a barátja mit csinál .... Akkor utana néztem ( ennyit ér egy Windows belépési jelszó ) mondjuk az en gépemre nem kellett ilyen...

2014. márc. 11. 14:03
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős helyzet, hasonlóan jártam én is. Amikor pedig szembesítettem az exemet a dolgokkal, akkor még én voltam a szemétláda, hogy miért turkálok a személyes dolgai között...


Kimagyarázta magát, orrba szájba megcsalt utána is, szünetet kért, másnap már lefeküdt egy kannal, én megtudtam, elküldtem a kruva anyjába és szakítottam vele.


Nem te vagy a hülye, nagyon igazad van. Én konkrétan az ilyen dolgok miatt úgy kiábrándultam a nőkből, hogy bárcsak lennék inkább aszexuális...

2014. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy a sz@r ember,neki fáj az,hogy igazad van.Egy ilyen nőért nem kár.
2014. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ne is erdekeljen, hogy o minek tart es kiben csalodott.

Orulj, hogy megszabadultal tole.

2014. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"...a bő tíz evvel fiatalabb chatsexes pöch mutogató fiúcskáját ..." Azt hiszem nem ismertétek meg egymást igazán mielött élettérsak lettetek. Melyikötöknek milyen a stilusa, elképzelése, elvárásai. Mi fér bele egy kapcsolatba. Miért nem tisztáztátok sokkal elöbb???? Igy tényleg lehet, hogy ö a te szemedben egy ocska rib.. te meg az ö szemében egy sz.... alak vagy aki csak csalodást okozott. Mindkettötöknek lehet igaza!!!!!!!!!!!
2014. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez durva. Szerintem mást nem is tehettél volna, mint hogy szakítasz vele. Nem vagy ezért rossz. Miért kéne ezt eltűrnöd?

Én nem küldözgetnék senkinek sem képet semmimről (akkor sem, ha épp nincs barátom). Sose lehet tudni, hol fog visszaköszönni évek múlva :)

Főleg egy tanárnál! :S Kissé szexfüggő lehet a nő.

2014. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!