Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom összeköltözik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom összeköltözik az exével (? )

Figyelt kérdés

A barátom a legjobb barátjával lakik, velem távkapcsolatban van. Nemrég kibékült az exével, többek közt, mert a legjobb barátjával szeretne összejönni. A lány már akkor is szerelmes volt a srácba és viszont, mikor még a barátommal járt, majdnem el is hagyta miatta.

A lánynak miután szakított a barátommal, lett más, a barátomnak én, a srác pedig nem járt senkivel. A lány és a barátja szakítottak, így most össze tud jönni a barátom barátjával, és hozzáköltözik.

Tehát a barátom és az exe lakótársak lesznek. Én ezen felhúzódtam, de a barátom jól leszidott, hogy ne legyek már gyerekes. Hétvégén bemutat a lánynak, legyek vele kedves és meg ne merjem sèrteni, vagy nem marad sokáig velem.


Tényleg felesleges a féltékenység?


2014. márc. 11. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én tuti féltékeny lennék, de ha szeret téged nem fog semmit se kezdeni az exével :D
2014. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég bunkó dolog tőle, hogy megfenyeget, hogy ha nem leszel kedves az exével, elhagy. Meg az is fura, hogy vele fog lakni. Miért nem költözik el, és hagyja őket kettesben? Szerintem nem alaptalan a féltékenységed engem is biztosan bántana
2014. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az ÉjjelnappalDugapest lenyulja a storryt ott megy ez a beltemyészet.
2014. márc. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól értem azért lesz a barátod exe a barátod lakótársa, mert a barátod haverja akivel a csaj összejött már eleve a pasid lakótársa? És hárman fognak egy lakásban lakni?Mert az ha neked fura és kellemetlen is, de nem kell, hogy sokat jelentsen. A csaj ráment arra a pasira aki már akkor érdekelte, mikor még a te pasiddal járt. Szóval nem értem hol a hiba. Ismerd meg a csajt, azt kész.
2014. márc. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért csak téged zavar a történetben. Oké, hogy nincs köztük semmi, de akkoris..


Most egy szobával arrébb levő haver tologatja a volt nőjét. Ez elég beteg szerintem.

2014. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megfenyeget, hogy nem marad túl sokáig Veled...? Agyrém... -.-
2014. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!