Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pucér képek az exről?

Figyelt kérdés
Ti hogyan reagálnátok, ha a párotoktól, vagy aki tetszik elkérnétek a telóját képeket nézegetni, vagy akármi, és meztelen képeket találnátok az exéről, és szexvideókat (nyilván több száz egyéb kép közt, és az ex ruhában is feltűnne)? Esetleg figyelmeztet is, hogy van ott egy csomó régi kép, de szex videóról egy mukkot nem említ.

2014. márc. 11. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
A múltjának a része, nem aggódnék. Gondolom, már el is feledkezett róla, különben nem adta volna oda.
2014. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nyílván nem fogja veled közölni meg mutogatni hogy neki ilyen is van :D

azt nem tudom hogy hogy reagálnék amúgy, ha már kapcsolatban lévő páromnál látnám akkor biztos rákérdeznék de úgyse törli le szerintem, csak elrakja jó helyre hogy ne találd meg :D

2014. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Az exekről készült összes közös/nem közös képem a mai napig megvan - egy külön felhő tárhelyen, tömörítve és feldarabolva.

Képekkel szerintem nincs baj, ezek emlékek, részei az életemnek, a gyerekeknek és unokáknak majd mutogathatom, milyen menő voltam :D:D:D


Mondjuk szexvideót nem tartanék meg.

2014. márc. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem a múltunk emlékeit ugy kell kezelni hogy ne költözzön bele a jelenunkbe es ne mérgezze azt.


En ugy eldobtam volna a telefont a susnyásba hogy keresgélné egy darabig, addig meg ugy otthagytam volna mint eb a Szaharát.

2014. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Miért tagadná meg a múltját? Döntse ő el, hogy el akar-e felejtkezni a régi barátnőkről.

Beleszólni nincs jogod, ha meg nem tudod elviselni, akkor hagyd ott és jobb lesz nektek.

2014. márc. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szexvideóra én is nagyot pislognék, de a képek még beleférnek. Mindenkinek vannak emlékei, az ő döntése, hogy mit kezd velük. A fejéből úgysem tudná kitörölni a gondolatait, ha emlékezni akar. Ezt azzal sem érné el, ha letörölné a telefonról a képeket.
2014. márc. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőle, hogy mik ezek a képek! Egyébként, a múltja nem feltétlen érdekel, az ex pasijáról a képeket még elnézem neki, mindenkinek vannak emlékei, amiket megőrizhet, de a videó... na azt letöröltetném vele, az azért már sok lenne!
2014. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A múltjának a része, ezért kezelje is úgy. Tiszteljen meg azzal, hogy nem olyan helyen tárolja, ahol én is belebotolhatok... Nyugodtan pontozzon le mindenki, akinek örömet okoz, de szerintem lehetne benne annyi figyelmesség, hogy neked ne kelljen ezekkel szembesülnöd. Elég szomorú, hogy a mai emberekben nincs ennyi. Nem azzal van a baj, hogy vannak képei a múltjából, én is megtartottam jó párat. Viszont külön lementettem őket egy mappába, a gépem legmélyén tárolom, és eszemben sincs a jelenlegi párom orra alá dugni. Az aktuális kapcsolatnak kéne érnie ennyit szvsz. A telefonjában rólad legyenek képei, ne a 20. számú barátnőjéről. Nem szeretem úgy érezni magam, mint aki beáll egy sorba, és én sem érzékeltetnék hasonlót a párommal soha.

Nem érdekelnek pucér képek az exéről... Arra sem vagyok kíváncsi, hogyan szexeltek, nem hogy még premierplánban meg is nézzem...

Tuti reptetném a pasast, mert az ilyenekben semmi tisztelet nincs az aktuális párjuk felé, és a jövőben sem számíthatnék semmi jóra ezek alapján.

Nyugodtan le lehet pontozni, ez az én véleményem. Ebben az ultraliberális világban az emberek már semmit sem tudnak a helyén kezelni.

2014. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!