Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom már soha nem 'lájkol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom már soha nem 'lájkolja' a képeimet, mitől lehet? (tudom, nem a világ legnagyobb problémája, mégis szerintetek mi lehet a háttérben? ) ->

Figyelt kérdés

Régebb,több mint egy éve,mikor összejöttünk és még csak udvarolgatott, ott nagyon sokat beszéltünk, és mindegyik képem tetszett neki, legtöbbször írt hozzászólást,hogy kifejezze tetszését.

Aztán nyáron volt egy kis összetűzés, azt mondta,hogy én minek teszek fel magamról képet, biztosan azért,hogy más fiúk csorgassák a nyálukat rá.

Azt hittem ezt akkor letisztáztuk,de ezek szerint nem?

Amúgy nem vagyok egy tükörben pózolós csücsörítő pitsa, elég ritkán is rakok fel képet,viszont most készült a barátnőimmel is, és a háziállataimmal kép, amiről a barátom még tudomást sem vesz,pedig mindig fent van. Egyiket sem 'lájkolta',nem hogy írt volna hozzá, holott régebb ő volt az első,aki dicsérgetett.

Mit gondoltok,mi lehet a háttérben?Féltékenység? Hogy kérdezzek rá?Mert azért úgy csak nem lehet,hogy 'hé,miért nem írsz már semmit rájuk?'

17L


2014. márc. 11. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:

szerintem a férjem még soha nem lájkolt semmi amit kitettem

szerintem csak megunta a facebookot



de mi lenne ha őt kérdeznéd meg... a kapcsolat alapja a minőségi kommunikáció

2014. márc. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen,azt kihagytam,hogy ha nem facebookozna sokat vagy valami,nem is lenne ez a kérdés.

De elég sokat van fent, és a barátainak mindent lájkol.

2014. márc. 11. 15:19
 3/9 A kérdező kommentje:

Úgy próbáltam utoljára kérdezni,hogy 'nem is tetszik a kép a ....-val?'annyi volt a válasza,hogy 'de'


Nem mondaná el,hogy zavarja valami, esetleg az,hogy feltettem, vagy féltékeny vagy valami...simán nem reagálja le, majd másnap kicsit furább velem szemben.

2014. márc. 11. 15:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen besértődni hülyeség.
2014. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi tortenne, ha osszeomlana a feszbuk? :)

Aggodom, tulelned?! :D

2014. márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, és tudom,hogy nem nagy dolog.Csak annyi érdekel,hogy már miért nem csinálja azt amit régen,mi az oka..:/
2014. márc. 11. 15:50
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem vagy sértődöttség, vagy "ellaposodás". De ezt csak ő fogja tudni elmondani. Szerintem nyugodtan kérdezz rá, hogy miért van az, hogy folyton fent lóg, a haverjaival elvan, de a te dolgaidat mintha észre sem venné...
2014. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
gondolom mert épp eleget lát téged amúgyis, nemhogy a képeidet nézegesse meg lájkolgasson.
2014. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj..hát ezzel nem vagy egyedül, de enyémre rányom egy lájkot ha közös képről van szó. De más lányokét nem lájkolgassa amióta velem van együtt. Ja és én vagyok a nagy photos mert sok képem van fent róla meg egy se.. és akkor mivan ? :D
2015. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!