Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy valakinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakinek nem való a szerelem?

Figyelt kérdés
Nekem sehogy se jön össze.Eddig kicsit dagadt voltam,ezért neten kezdtem próbálkozni.Mindig,mindegyik csaj imádott amíg nem látott képet.Mondtam magamba,hogy ok,akkor teszek a külsőmért.Eljártsm kondizni,kockahasam lett,nagy,de ízléses izmaim,mindennap mostam hajat,naponta ötször mostam fogat stb.Elkezdtem élőve ismerkedni de nem. jött össze.Azt mondták hogy túl jó testem van,ezért félnének hogy elhagyom őket.Akkor mentem át netre.Amíg nem láttak képet mindenki imàdott,amint képet láttak megint az lett a bajuk,hogy túl jó testem van;vagy biztis egoista vagyok.Ami NEM igaz!A túl szép csajok meg azért dobnsk,mert a testem jó lenne,viszont nincs sok pénzem.Akkor mi lehet a baj???

2014. márc. 11. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nincsen baj majd rá találsz a szerelemre.
2014. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem való neked a szerelem,az a baj.
2014. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát amíg megfelelési kényszered van, addig...


Amúgy voltál egyáltalán valakibe is szerelmes?

Vagy neked az a szerelem, ha valakivel összejöttél?

2014. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!