Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül kapcsolat?

Figyelt kérdés
Egy ideig nem tudunk együtt lenni a párommal, mert külföldön dolgozik. Volt már példa erre, akkor 3 hónap után tudtunk újra együtt lenni, és az igazat megvallva az jót is tett a kapcsolatunknak. Most viszont fél évről van szó, aminek a fele már letelt, de már most kezdem úgy érezni, hogy elfelejtem, hogy hogyan is kell csinálni. :D Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi a teendő, ha az önkielégítés sem segít? Ki bírhat a kapcsolat (ami kissé megingott) ennyi távollétet?

2014. márc. 11. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Egy igazi kapcsolat igen.

Ha azonban az állatias ösztöneid erősebbek, mint az érzelmek, akkor nem.

2014. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az érzelmi megingás a fő kérdés.
2014. márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam. És szó sincs arról, hogy csak AZért vagyunk együtt, de az embernek vannak szükségletei. És nem csak a szexre értem, hanem arra, hogy már így is eltávolodtunk, nemcsak fizikai értelemben véve... és félek, hogy emiatt nem lenne már olyan, mint régen, maga a kapcsolat sem.
2014. márc. 11. 16:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Amennyiben már más iránt érdeklődsz, akkor tényleg nem fog működni.
2014. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem érdeklődöm más iránt. Csupán már beleőrülök a hiányába, akárhogy nézzük. Kezdem azt érezni, hogy jobb lenne egyedül, mert neki most a kint léte a fontos.
2014. márc. 11. 16:32
 6/9 anonim válasza:
ismerős!! de nem adom fel!!! várni fogok rá ;-)
2014. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, most a napokban tudtam meg, hogy ő már új vizekre evezett... Ennyit ér manapság a hűség. ;)
2014. márc. 14. 10:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, jobbat érdemelsz!:)
2014. márc. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. márc. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!