Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura érzésem van a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura érzésem van a barátnőmmel kapcsolatban, hogy tudnék ezen túllépni?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában sokat veszekszünk, ő elég hisztis és féltékeny természet, legnagyobb igyekezetem ellenére sem tudom mindig megnyugtatni, bár igyekszem programokat szervezni, stb, de múlt hétvégén én is csúnyán kiabáltam vele (soha nem fordult még elő). Ezután borzasztóan sajnáltam, ki is borultam magamra, hogy hogy tudtam őt bántani, azóta ez bánt, hogy bántottam őt és kiabáltam vele. Csinos nő, de sajnos ez a hisztis tulajdonsága az, ami miatt olykor inkább elvonulok egy időre itthonról. Most külön vagyunk újra, de az az érzésem, folyton csak az jár a fejemben, vajon mindent jól csináltam és vajon nem bántottam meg? Tudom, hogy nem jó mindig kiegyensúlyozottan együtt, de hogy tudnék ebből a "sajnálom" körből kikerülni?
2014. márc. 11. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, biztos van rá megoldás. Változtasson ezen.
2014. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne légy papucs mert megérzik a vérszagot es vérszívók lesznek
2014. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2: pont ez az, hogy a papucs szerep sem megy, mert folyton menekülök inkább. Ha menne a papucs szerep, nem lenne gond.
2014. márc. 11. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik az, hogyha ok nélkül volt féltékeny rád, akkor ezzel téged bánt meg elsősorban. Nekem is eldurranna az agyam, ha már huszadjára akarják rámkenni, hogy bárhol voltam, tuti mással keféltem. A barátnőd még is mit vár tőled, a folyamatos szövegelésekért? Hogy majd nyugodt bírsz maradni ennyi hülyeség mellett? Mond meg neki, hogy amiért ilyen, te nem vagy boldog abban a kapcsolatban. Vannak akiket nem lehet kizökkenteni semmivel a féltékenységből. Lehet barbár dolog, de nyugalmat csak az hozna, ha elhagyod, ő összejön mással, és te is mással. Ne tedd tönkre idegileg magad.
2014. márc. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!