Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igy érthető hogy nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy érthető hogy nem volt még csajom?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok , a közép suliba semmit nem beszéltem senkivel.egy csaj ismerősöm sincs egyel se szoktam soha beszélni .ha csajokat látok és röhögnek vagy csak ott vannak egyből aszt hiszem engem röhögnek elis megyek onnan ha tudok,ha szembe jönnek velem rájuk se nézek soha ,

igy már lehet érteni mért nem volt csajom



2014. márc. 11. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
kezdj el valami küzdősportot, ami önbizalmat ad, vagy menj egyetemre!
2014. márc. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Javaslatom: mondd meg a szüleidnek, hogy forduljanak fel, aztán az első busszal menj el és soha többet ne lássanak.


Az olyan családi háttérből, ami ilyen személyiséget nevel ki, menekülni kell amilyen gyorsan csak lehet.

2014. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
ha vihognak csajok a közeledben, akkor bizony nagy eséllyel, téged gúnyolnak éppen. velem ma történt, sétáltam és jött velem szemben két csaj és hát elkezdek vihogni, éreztem, hogy én vagyok a ronda gyerek már megint, elég megalázó az ilyen azért
2014. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

küzdő sportra jártam már ,

kondizni is jártam már

2014. márc. 11. 18:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már ezt a küzdősportot meg miegymást. Csajozásban kell sikereket elérnie, akkor lesz önbizalma ha nőkről van szó.
2014. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
mar... mar... mar.... folytatni is kell hogy latszodjon is valami!
2014. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
honann tudod hogy nem voltam izmos csak eltört a kezem abba kellet hagyni inekciót is kaptam bele masszőrhöz is jártam vele
2014. márc. 11. 18:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a haverjaid havernőivel ismerkedni, ők idegenek is meg nem is, talán egy kicsit könnyebb lenne így.
2014. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekeik sincs esküszöm
2014. márc. 11. 18:56
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, rólad lerí, hogy nem vagy túl sikeres csajügyben. Nos, először tanulj meg helyesen írni.

Amúgy egyáltalán mit vársz, ha még rá sem nézel egy lányra sem? Mit vársz, hogy egyszer csak ellepnek a lányok, aztán agyon vissza ölelgetnek?

0 önbizalommal, semmi kisugárzással, és azzal, hogy folyton kerülöd a lányokat, nem fogsz semmire sem menni.

2014. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!