Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már a kapcsolat vége?

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt,viszont jó ideje tapasztalom,hogy az égvilágon semmi közös nincs bennünk,nincs közös témánk,nincs amiről beszélnünk,már nem járunk színházba ,sem előadásokra.Más és más az érdeklődési körünk,ő csak a fociról,horgászásról meg a munkájáról tud beszélni,engem meg a tudományos dolgok,filmek,könyvek érdekelnek.Társaságba már nem járunk el,mert...nem is tudom,miért.Megszünt az is.


Eddig nem volt probléma, de nemrég összeköltöztünk, azóta vettem észre ezt a szakadékot köztünk.Egyetlen közös hobbink a sport,de az is egyre ritkább.Élünk egymás mellett,nem egymással.

A közös téma,hobbi, a tartalmas kommunikáció hiánya miatt egyre gyakoribbak a veszekedések,szinte napi szinten összekapunk valamiért.Odáig fajult nemrég,hogy már -már sértegetjük egymást, nem érzem jól magam a társaságában.

Ráadásul egy éve már nem fontos számára semmiféle ünnep,sem névnap, sem szülinap, sem karácsony, semmi. A szüleim sem érdeklik, régebb még Édesanyámnak bár egy szál virágot hozott március 8-ra,mostmár azt sem.

Egyszerűen nem jövök rá,hogy szakadt el a szál és miért.Ő 41 éves férfi, én 32.


2014. márc. 11. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a korai összeköltözés volt az oka ennek. Az összeköltözéssel vártam volna még vagy 5 évet, hogy kiismerjem a párom. Úgy hiszem elsiettétek ( jó tudom jönnek az érvek, hogy de hát már benne vagyunk a korban) Szertintem meg tökre ráértetek volna még ezzel... Ha már most ráuntál, akkor te is tudod hogy mit kell tenned. Ez már nem vófog fellendülni pláne hogy a pasi már beleszokott a jóba, a kényelembe... 32 éves vagy. Előtted az élet, szóval nem kell beszürkülnöd..
2014. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 playka válasza:
Nalunk is hasonlo a helyzet bár en 20 eves vagyok es 3 eve vagyunk egyutt. En sem tudom mi tevo legyek. Nekem azt tanacsoltak itt hogy gyorsan hagyjam el. Nincs ertelme egyutt lenni.Ha gondolod be masolom az en problemam uziben. Ha kivancsi vagy rá, irj privatba.
2014. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez itt inkább a szexuális vonzalom hiánya lehet.


Most lehet, hogy bunkónak fogok tűnni, de engem kb. nem érdekel, hogy a partneremet mi érdekli. Ha közös az érdeklődési körünk, akkor természetesen sokkal több témánk van, és nagyobb szerepet töltünk be egymás életében.


A kevés közös téma azért nem akkora probléma, mert nem elengedhetetlen, hogy egyetlen társ legyetek egymás életében. Egy jó ismerős, barátok, esetleg egy másik pár, akikkel sokat vagytok együtt, ugyanúgy megadja azt, amit a párod ad meg, ha van közös témátok.


Azért is nem érdemes elsődlegesen a közös érdeklődésre alapozni a kapcsolatot, mert az érdeklődése az embernek folyamatosan változik. Talán neki 41 évesen már kevésbé, de pl. az én 30-as ismerőseim közül sokan járnak még egyetemre, szélesítik a látókörüket, stb.


Persze tapasztalatlan vagyok én még ehhez, de 20 éves létemre már évekkel ezelőtt elköltöztem a szüleimtől, sőt, több mint 2 éve már együtt élek egy lánnyal, tehát némi tapasztalatom van.


Úgyhogy szerintem a legfontosabb: az ízlésetek legyen hasonló, és tudjátok magatokat jól érezni egymás társaságában. Ezen kívül szerintem még a jó szex a fontos.


20/F

2014. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!