Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy több önbizalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy több önbizalmam legyen? Megérdemlem hogy nincs senkim?

Figyelt kérdés
Minden lányt szebbnek és különbnek látok magamnál. Nem tudom mit kéne csinálnom hogy legyen egy normális párkapcsolatom, mert az eddigi kapcsolataim mind 1-2 hónapig tartottak. Csendes, visszahúzódó vagyok. A szüleim szerint nem hiába nincs senkim, mert én nem vagyok olyan mint mások.
2014. márc. 11. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudsz képet küldeni privátban?
2014. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Macskás néni születőben.
2014. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

naja...mindig ezt mondják az emberek...te nem olyan vagy mint mások...


menj mozdulj ki, akár most is menj fusd körbe a házat párszor jobb lesz utána

2014. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
annak inkább csak örülj a mai világban hogy nem vagy olyan mint mások, hidd el, nem minden fiúnak a plázacicák és a magukat kiskirálynőnek gondoló beképzelt hiszti-libák kellenek
2014. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%

Ezzel én is teljesen így vagyok... Sajnos a visszahúzódó jellem engem is mindig hátráltat. De remény az mindig van, legalábbis én ezt vallom :-)

19/F

2014. márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mi okod van rá, hogy kevesebbnek tartod magad?
2014. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok a szüleidnek.

Másodszor is én is ilyen vagyok, 2 évig nem volt senkim, most olyan baráttal áldott meg a sors, hogy jobbat nem is kívánhatnék.

Egy normális pasi téged is észre fog venni.

2014. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit gondolsz magadról valójában az az, amire azt hiszed, hogy mások gondolják rólad. Tehát ha azt hiszed, hogy mások is ilyennek látnak, akkor te magadat látod valójában ilyen kis szerencsétlennek. Szóval valamilyen önsegítő könyv, tanfolyam, vagy sok barátkozás, programok kellenének ide, melyek kirángatnának a kis komfortzónádból. Hidd el, én felráználak! :)
2014. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a pszichomókusok sem véletlen mondják, hogy mindig a szülő a hibás...
2014. márc. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A szüleim hogy ha egy pasi otthagy mindig azt mondják hogy magamnak köszönhetem mert nem vagyok egy nagymenő, nagydumás lány mint a velem egykorúak.
2014. márc. 11. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!