Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a legjobb barátnőtök egy nála 23 évvel idősebb férfival jönne össze?

Figyelt kérdés
Most sajnos ez a helyzet áll fent. A barátnőm,aki minden buliban a fiúk kedvence(nem túlzok,tényleg)és jobbnál jobb vele egy idős(22) fiúkat szedhetne össze,most egy 45 éves férfival nyomul. Komolyan, nem értem meg, és amikor próbálok vele beszélni róla,akkor csak annyit mond,hogy ő igen is szerelmes,és ha csak fújok rá,meg ellene vagyok,akkor ne is beszélgessünk. A férfiról amúgy tudni kell,hogy se felesége se gyerek semmi,szóval nem dúlt fel egy házasságot meg családot sem, csak zavar ez az egész...pedig még apa komplexusa sem lehet a barátnőmnek...hogyan kezeljem,hogyan álljak az egészhez hozzá?

2014. márc. 11. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
fogadd el, ismerd meg a csókát, aztán ha tényleg gáz akkor szólj barátnődnek, de ne csak annyiért mert ilyen idős..
2014. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért is ne lehetne? Tuti az van neki.
2014. márc. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Remek viszonyt ápol az édesapjával, ebből gondolom hogy apakomplexusa nem lehet. De persze, fene tudja...de akkor is zavar,és félek,vagy féltem a barátnőmet, szerintem nem lesz jó vége.
2014. márc. 11. 19:48
 4/9 anonim ***** válasza:

de az élet nem olyan játék, hogy az a legjobb taktika, ha félünk meg kikerüljük a tapasztalatokat. A legtöbb kapcsolat igenis rossz véget ér. akkor ne menjünk bele egy kapcsolatba se???

Nem értem, miért gondolod, hogy TE jobban tudod, hogy mi a jó neki? Miért nem hagyod boldognak lenni, ha egyszer az?

Az egyetlen dolog a korkülönbség, ami valóban nagy, de nincsen a barátnőd semmiféle veszélyben. A barátnőd nagykorú. Kezeld felnőttként, és hagyd dönteni.

2014. márc. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem miatta,hanem a csávó miatt gondolom így, azért a korához képest igen gyerekes még, én csak egyszerűen nem hiszem, hogy sokáig bírja majd. De persze,remélem hogy nem így lesz..viszont ettől függetlenül,nem tudom kezelni ezt az egész helyzetet.
2014. márc. 11. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:

csodálatos dolog, hogy ennyire aggódsz a barátnődért. de egy idő után rá kell jönni, hogy mindenki a saját életéért felel. És nem szólhatunk bele mások életébe, nem irányíthatjuk mások életét. Valószínűleg nem fog sokáig tartani ez a dolog, így van. De miért jobb NEKED, ha most szakítanak, mint ha mondjuk fél év múlva. A barátnőd ugyanolyan szomorú lesz valószínűleg, akár most, akár később szakítanak. Itt valami veled van, miért akarod ennyire irányítani egy másik felnőtt ember életét? Ezen gondolkozz el inkább. Én mindig örültem, ha valakit boldognak láttam magam körül, sosem jutott eszembe megkérdőjelezni, hogy jogos-e a boldogságuk. Nem te határozod meg, hogy ki kit tehet boldoggá. Próbáld meg ezt elfogadni.

Akkor szólj bele a barátnőd életébe, ha valami veszélyes dolgot művel.

2014. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Irigy vagy.
2014. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha igaz baratno vagy vele egyutt orulsz es sirsz is azaz kiallsz mellette es nem azon gondolkodol, hogy mert nem vele egykoruval jott epp ossze.

Felnott mar nem? Hadd tegye azt ami jo most neki. Az en barataim soha nem beszelnek le semmirol meg akkor sem ha valami orbitalis okorsegre keszulok pl. Inkabb tanacsot adnak :)

2014. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem gáz :D
2014. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!