Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? (Bőven lent)

Figyelt kérdés

A párommal áprilisban lesz, hogy 2 éve vagyunk együtt. Mondhatni, hogy nagyon jó VOLT a kapcsoltunk, ám az utóbbi időben észrevettem különös dolgokat.

Kezdjük ott, hogy van egy bolond haverja, aki Facebookon bejelölget minden kamu csajt. Észrevettem, hogy a párom is. Nem levelezget velük, csak ismerősök lesznek.

Főiskolára jár a párom és a sulis lányok is az ismerősei és a képük alatt hozzászólásban dicsérgeti őket! Egyre több képnél láttam a hozzászólasokat, hogy "szép vagy :)" meg "jó lett ez a kép :)". A suliban néhány lánnyal beszélőviszonyban van, de például Facebookon sem leveleznek.

Sokszor van rosszkedve, mondván "sok a suli", amit meg is értek és elhiszek, de érdekes, régebben nem rajtam töltötte ezt ki.

Nem lakunk együtt, pont azért, mert ő albérletben van az iskola miatt Pesten, én pedig vidéken. Nem tudunk minden héten találkozni, mert neki tanulnia kell, nekem pedig a "munkaidőmön múlik az életemen", néha éjszakás vagyok még hétvégente is. Van, hogy csak egyszer találkozunk egy hónapban.

Beszéltünk már arról, hogy szüneteltessük a kapcsolatot, ameddig ilyen nehéz összeegyeztetni a találkozókat, de ő hallani sem akar róla - aminek én még örülök is.

Sajnos nem egyszer előfordult már, hogy megvolt beszélve a találkozó itt vidéken és ő nem jött el, az indok pedig, hogy "fáradt", "most ért haza Pestről és nem tudja hogy megmondani a szüleinek, hogy már rögtön velem találkozik".

Ebből nem tudom mi az igazság őszintén szólva, de ha szerintem fontos vagyok neki, akkor jött volna. Legalább is logikusan gondolva, de nem értek a férfiak nyelvén.

Szerintetek jelentenek ezek a dolgok valamit?

Mellesleg nem nagy durranások, csak engem az zavar, hogy régen nem ilyen volt, 2-3 hónapja vált ilyenné.

Azt pedig meg kell jegyeznem, hogy középiskola óta ismerem nagyon jól és tudom, hogy nem csalna meg, képtelen lenne rá. Viszont dicsérni dicséri a lányokat és maximum csókig menne el egy lánnyal, bár ízlések és pofonok, számomra egy csók is megcsalás.

Sokan mondták már, hogy túlságosan magamhoz láncolom őt, talán ebből akar fellélegezni, azért csinálja ezeket. Szerintem nem, teljesen normális, amit teszek, minden normális kapcsolatban ezt csinálják a felek, nem teszek semmit, amivel "magamhoz láncolnám túlságosan".

Ezek alapján lehet következtetni, hogy mondjuk "kihűlt a kapcsoltunk" vagy "tervben van a megcsalás"?

Kérlek segítsetek, írjátok őszintén a véleményeteket, mert én már beleőrülök! Attól félek, hogy elveszítem őt! :(



2014. márc. 11. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy tervben van a megcsalás,vagy már megtörtént.Elvégre a pasid kikacsintgat a kapcsolatból,becsap,hiteget,másokkal flörtöl.Én ezt nem tűrném tovább a helyedben.Vagy odacsapsz az asztalra és szakítasz,vagy hagyod,hogy továbbra is fűzzön egy olyan alak,akit valójában már nem érdekelsz.
2014. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!