Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság vagy több?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akivel most barátok vagyunk,de fogalmam sincs,hogy esetleg többet érez-e irántam,vagy sem(én többet érzek a barátságnál,sőt...) Honnan tudjam,hogy mit érez? Tudom,hogy van több lány barátja,de velem többször találkozik.
2014. márc. 11. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
alkohol!
2014. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen smárold le...
2014. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt azért csak nem kéne
2014. márc. 11. 21:09
 4/8 anonim ***** válasza:
hidd el bánni nem fogja :D
2014. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

..:D

Akkor is az ő dolga lenne

2014. márc. 11. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam a kettes válaszoló módszerét alkalmazták. Azóta se tűntek el kék zöld foltok :D
2014. márc. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lesmárolni az a legbunkóbb dolog sszerintem. Főleg ha nem akar tőled többet akkor komolyan meg is sértődhet és rámehet a barátságotok is.

Nő vagy akkor nincs nehéz dolgot elég egy kis simi, bújás, arcpuszik mosoly, csillogó szem meg ilyenek. Nem részletezem jobban, nő vagy tudod hogy kell flörtölni, adj felé jeleket és ha jók az antennáit ki fogod tudni deríteni 99%-os pontossággal :D

2014. márc. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez valóban jó tanácsnak tűnik!:)
2014. márc. 12. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!