Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eleve halott dolog, ha a mostani párom ugy választott hogy majd ő megváltoztat?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok belé, tisztelem. Hagytam neki teret. Hagytam neki magán teljesen magán életet. Ok nélkül nem vagyok rá mérges. Beszélgetek vele a munkájáról amit imád. Csodálom a szaktudását.

Néha én is hisztizek, de erről sajnos nem tehetek. Nem jól működnek ott lent a dolgok. valamely hormon szintem kihagy, vagy félelmetes alacsonyra le esik.


Viszont tegnap beszéltünk telefonon, s ennek keretében mondta hogy majd ő "betör". kérdeztem hogy hogy érti. H. majd ő megváltoztat. h szerintem elmúlnak majd a hisztik, és konszolidáltá válok.


Szerintem itt megbukott ez az egész. Talán még tetszeni sem tetszem neki.

Egy biztos, nem vagyok igy jó neki. Ez igy véget is ért.



2014. márc. 12. 06:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jól működnek ott lent a dolgok, valamilyen hormonszint leesik.

Ez sok probléma kiindulópontja lehet, ezt kellene először helyrehozni, bár nem egyszerű.

Ezt annak nehéz megérteni, aki sosem járt ebben a cipőben, itt nem használ semmilyen "betörés"

Sajnos.

Sajnos rendelkezem én is tapasztalattal ezen a téren(endokrinológia), ha gondolod, írj privátot, tudok segíteni.

2014. márc. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ebben az esetben eleve halott

Viszont az elsőnek nagyon igaza van.. A hormonok miatt az ember vislkedése is más lesz (pl menzesz előtt én is hisztis pic sa vagyok)

Ezt ha van esély rendbetenni.

Viszont az ilyen férfi nem téged szeret, hanem amit elképzelt rólad...

2014. márc. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt a hiszti-szöveget a férfiak találták ki, hogy ne kelljen komolyan venni, ha panaszod van.

attól még, hogy más is baj, meg hormonzavar, ami felbosszant, az nem véletlenül bosszant fel.


á, ne is figyelj rám, hahaha, veled semmi baj, te szuper vagy, csak rámtört a hiszti. NE HARAGUDJ, megpróbálok uralkodni magamon.


a kérdésedre: szerintem is halott ügy. biztosan tetszel neki, ha együtt vagytok, de nem vagy te szobor, hogy farigcsolni kelljen. hisz te is élvezed az ő társaságát anélkül, hogy azon járna az eszed, hogy mit lehetne még rajta javítani, nem?

2014. márc. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pontosan.
2014. márc. 13. 06:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy szokott történni, hogy ha az egyik fél hagyja magát megvátoztatni, akkor amint ez sikerül, unalmassá válik, és ott lesz hagyva.
2014. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!