Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már napi szinten vitázunk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már napi szinten vitázunk az alvás miatt a barátommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ideköltözött pár hétre hozzánk, ezen a héten délelőttös műszakban van, reggel 4-kor indul innen. De állandóan megy a vita, ő már 8 órakor menne lefeküdni, nem is álmos meg én sem vagyok még az, de tekintettel vagyok rá, szóval lefekszünk aludni. De neki baja az ha megfordulok, ha túl hangosan veszem a levegőt, mert nem bír tőlem aludni... De amikor rákezd a horkolásra akkor fel van háborodva ha taszítok rajta egy kicsit, merthogy felébred... Inni sem ihatok, wc-re sem mehetek ki, mert felébred. Mondtam neki hogy menjen át egy másik szobába, szerintetek átment? Nem.


Van egy 14 éves cicám, ő mindig velem aludt az ágyban (benti macska, ápolva, gondozva van, teljesen egészséges, mielőtt valaki sokkot kapna), őt is ki kell küldenem minden este, mert a dorombolástól nem tud aludni a barátom.... Pedig "szereti" az állatokat, hozni akarja magával a saját macskáját ha összeköltözünk, de hát már most se foglalkozik vele, max az anyja.


Na tegnap nagyon összevesztünk, mert megfürdettem a macskát (a hátát nem tudja magának tisztítani, így azt nekem kell néha megmosnom), a barátom meg rákezdett viccből heccelni engem, hogy "meg fog dögleni, reggelre úgy megfázik hogy csak a tetem marad utána" meg ilyenek, szerintem amúgy nagyon nem volt vicces... Na a lényeg hogy elültette a bogarat a fülemben, és mondtam hogy ma velünk alszik a macska, hogy biztosan ne fázzon meg (megtöröltem és hajszárítóval is szárítgattam, de még mindig nedves volt kicsit). Erre ő totál felháborodott, de megmondtam hogy nem érdekel, eddig nyeltem, most már egyszer legyen már az amit én akarok. Ez után pedig azt mondta nekem, hogy elege van, már napok óta gondolkodik azon, hogy szakít velem, de ezzel feltettem az i-re a pontot. Indulatból azt mondtam erre hogy ott az ajtó, lehet menni, nem kell gondolkodni napokig semmin, de persze utána nagyon rosszul éreztem magam. Még együtt aludtunk, de elhúzódva egymástól, sírtunk is mindketten.


Ma felhívott, hogy a cuccait szedjem össze, hazamegy az anyjához, nem kért bocsánatot a veszekedés miatt, mint eddig. Nagyon ramatyul érzem magam. Mit csináljak vele? Szerinte egyedül fogom leélni az életem, mert ezeket senki nem fogja elnézni nekem...


2014. márc. 12. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Van gond bőven .....

Pár évet várni kellene mindkettőtöknek ezzel az összeköltözösdivel

2014. márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de mi az, hogy az zavarja ha megfordulsz vagy hangosabban veszed a levegőt?

Nem is szeret igazán, ha így viselkedik.

Ha magamból indulok ki, senkitől nem viselem el a szuszogást...a Páromat kivéve. Imádom amikor mögöttem fekszik és hallom, hogy ott szuszog. Megnyugtató. Ha horkol szépen megsimogatom az arcát és szólok neki, nem pedig löködök rajta párat.


Nem vagytok egymáshoz valók. Mindkettőtökben van kehe. A helyedben hagynám, hogy lelépjen.

2014. márc. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az exem nálad ezerszer rosszabb volt, úgyhogy ha neki ennyitől minden baja van, lehet menni... Rossz ötlet volt összeköltözni szerintem ilyen hamar.


Az pedig, hogy szerinte egyedül fogod leélni az életedet? Ugyanmár... csak azért mondja, hogy bűntudatod legyen és visszatáncolj. Megalázkodj neki.


Én ezen a ponton kíváncsi vagyok arra, hogy hogyan fogsz dönteni. Ha visszatáncolsz, készülj fel arra, hogy később még rosszabb lesz a dolog és még több mindent fog megtiltani/elvárni.

2014. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyszerüen éretlenek vagytok MINDKETTEN!!!!!! együttélésre.
2014. márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem löködtem rajta párat, hanem csak rátettem a tenyerem a hátára és finoman nyomni kezdtem, mert nem akartam felébreszteni. Már nem tudtam mit kitalálni. Ha megsimogatom az arcát vagy szólok neki akkor felébred és megy a kiabálás hogy mit keltem fel.


Ez volt most a baj az én részemről, vagy a macska? Mert amúgy ő dorombol kb 5 percig, utána csendben alszik ő is, meg sem moccan.

2014. márc. 12. 09:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is fel szoktak ébreszteni, ha horkolok. Nem szoktam hisztizni miatta, bocsánatot kérek és alszok (esetleg horkolok) tovább. :D
2014. márc. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó hisztis a barátod...örülj hogy megszabadultál tőle, amúgy amiket írtál hogy miket nem csinálhatsz nem is olyan gázak, ha valaki aludni akar az úgyis aludni fog, én pl a disco közepén is eltudnék aludni ha akarnék, majd találsz valakit akitől nem kell bocsánatot kérned amiért élsz, és vannak bizonyos létszükségleteid, pl wc-zés és levegővétel...
2014. márc. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

es meg te szedd ossze a cuccait? naneeeee :)

szedje ossze o, aztan menjen az anyukajahoz, o majd babusgatja a pici fiat.

aki nem birja elviselni a masikat, annak anyuka szoknyaja mellett a helye. ennyi.

2014. márc. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ez nem fog javulni
2014. márc. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem te szedd össze a cuccait, és ha megjön akkor az ajtónál kezébe nyomod és szépen elköszönsz tőle. Ennyi
2014. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!