Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a célja a páromnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a célja a páromnak a bűntudatkeltéssel?

Figyelt kérdés

Minden veszekedésünk alkalmával azt próbálja nekem beadni, hogy minden rossz az én hibám, hogy én beszélek neki semmiről, pedig elmondtam neki a gondomat, hogy több törődésre lenne szükségem, de amikor kiakadok azon, hogy tojik bele napokig az egészbe, és egyáltalán nem keres, akkor én vagyok az, aki hisztizik. És hogy nem tudom őt megérteni, hogy mennyire elfoglalt. Szerintem annyira azért csak nem lehet elfoglalt, hogy legépelje, hogy szeret vagy hogy hiányzom neki, mert nem azt várom tőle, hogy órákig beszélgessünk minden nap. És azt a kijelentést, miszerint mindenért én vagyok a felelős, abszurdnak tartom, mert egy kapcsolat két emberen múlik. És mondták már páran, hogy nem én tehetek arról, hogy nem tud értékelni, de egyszerűen már nem tudom ezt elhinni. Hol ronthattam el?


Én: 20/N, Ő:24/F


2014. márc. 12. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
lusta vagyok elolvasni, ugy hogy nem válaszolok drágám...
2014. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vicc,hogy ilyenekkel szóba állnak a nők,én meg azon vagyok,hogy kiengeszteljem a barátnőmet,meg éreztessem mennyire fontos,mégse hatja meg. az a nő aki fut olyan ember után,aki nem törődik vele,megérdemli hogy szenvedjen!!
2014. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tényleg fárasztó.

ez nem is igazi kérdés, csak érezzünk együtt veled.


bűntudatkeltés mire való?

irányításra.

2014. márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kívülről ennek tűnik, de tényleg nem ez volt vele a szándékom, bocsi :( csak arra voltam kíváncsi, hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben, és ha igen, tud-e rá más megoldást, mint a szakítást. De ezek szerint jól tettem, hogy kiléptem. Köszönöm a válaszokat! :)
2014. márc. 12. 10:28
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem jól. bajod volt, segíthetett volna rajta, de nem vette komolyan.
2014. márc. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!