Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felhivjam? Elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhivjam? Elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

a sztori elegge hosszu. megproballom a leheto legrovidebben leirni .


15 evesen megismerkedtem "xy" -al! o akkor volt 18!

Egyutt voltunk fel evet, en nagyon megbantottam es szakitottunk! Vegulis nem lett belole "igazi" szakitas. meg ra masfel evig se veled se nelkuled kapcsolatban voltunk.. En egy hatalmasan nagy papucsot csinaltam magambol elotte.. sirtam neki, konyorogtem , hogy bocsajtson meg. ket hetente legalabb egyszer "eltunt" az annyit jelent, hogy nem irt vissza es nem vette fel a telefon, en ekkor elmentem a hazahoz es megvartam ha eppen nem volt otthon.. plusz kb havonta legalabb egyszer szakitott velem, ekkor ugyan azt tettem mint az "eltunesenel" elmentem a hazahoz megvartam es sirtam konyorogtem a bocsanataert..


ugy lett vege, hogy normalisan leult velem beszelni, megmondta, hogy ez igy nem mehet tovabb. o sem birja mar ezt tenni velem, neki se jo , hogy folyton bogok. - es persze , hogy ez nekem se jo.. meg par hetig konyorogtem de aztan rajottem , hogy igaza van es csak ugy eltuntem. nem hivtam es nem kerestem.

akkor mar 17 eves voltam..


most vagyok 19 es meg mindig szeretem. azota talalkoztunk 3x de tenyleg azok veszhelyzet esetek voltak! mind1 annyi a lenyeg, hogy nem volt bunko velem, sot rendes is volt..


miota szakitottunk volt 2 rovid kapcsolatom es most leptem ki egy 1 eves kapcsolatbol, mert en mar ezt nem tudtam tovabb csinalni.

van , hogy estenkent alomba sirom magam xy miatt. amikor ra gondolok osszeszorul a gyomrol. ha bele gondolok, hogy most ujra osszejovunk elsirom magam a gyonyortol.

szoval foggalmam sincs , hogy mit tegyek.. eltelt 2 ev a szakitas ota, azota volt egy hosszabb meg ket rovidebb kapcsolatom .


most azon gondolkozok , hogy felhivom es megkerem, hogy talalkozzon velem. - es elmondom neki, hogy mennyire sajnalom, hogy ugy megbantottam, de akkor meg egy "kislany" voltam. Es hogy nagyon sajnalom, hogy soha nemtudtam neki megmutatni, hogy valojaban milyen ember vagyok ( mivel mindig bogtem meg konyorogtem igy nem hiszem, hogy a legvidamabb oldalamat is megtudta ismerni) es, hogy kernek megegy eselyt , hogy megmutassam neki, hogy felnottem es , hogy en nem csak a sirasbol es a konyorgesbol vagyok..

szerinetetk meger egy probat? - vagy hagyjam, es majd elmullik ez az erzes?


2014. márc. 12. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte biztos, hogy 2 év alatt neki is volt másik kapcsolata... lehet, hogy most is benne van egyben... nem hiszem, h tudna úgy szeretni, mint te őt, de mondjuk én ezt nem tudhatom, hisz nem ismerem... Te döntsd el, hogy megéri-e! Szerinted van még esély arra, hogy összejöhettek? De ne csináld szerintem azt, mint előtte... (ne legyél papucs!)
2014. márc. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 manoka21_ válasza:
Jaj egyasit avval elkergetsz ha ezt csinálod fel áll a szőr is a hátukon tőle.. mikor ilyen kori voltam mint te én is csináltam ilyet de nem ennyire durván aztán lett egy barátom és megtanította hogy is kell velük bánni :) szerintem van rá még esély hogy újra együtt legyetek csak előtte próbáld lenyűgözni valamivel és úgy kérj . tőle bocsánatot.aztán majd jön magától ha isten is úgy akarja együtt lesztek még :)
2014. márc. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!