Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolati tapasztalatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati tapasztalatok, amikor a párod hálózatépítő (MLM)?

Figyelt kérdés
Párom körülbelül 2 hónapja elkezdett MLM-ezni, azóta teljesen kimosták az agyát. Semmi más témája nincsen, csak az, hogy kit léptetett be, kit lehetne beléptetni, milyen jó a termék, mindenhova viszi magával (lakáson belül is!) mindenhova keni, fújja, emberre, állatra. Ha haverokkal sörözik, akkor is helye van az asztalon a terméknek, baráti összejöveteleken, családi ebédeknél is mellette van az asztalon, és ódákat zeng róla. Tényleg semmi, de semmi nem érdekli, és ahányszor szóvá tettem, én vagyok a korlátolt, meg most ezzel pénzt kell keresni, ami rendben van, de ettől még lehetne mással is foglalkozni. Van valakinek hasonló tapasztalata? Hogyan oldjátok meg ezt? (azok válaszai is érdekelnek, akik szintén megrögzötten ezzel foglalkoznak)

2014. márc. 12. 17:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
71%
Pont rosszul teszi ha csak ez van,kellene más is.
2014. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
29%

Sajnos vagy nem, de azt kell, hogy mondjam, hogy jól csinálja.

Ha valaki belekezd valamibe és szívvel-lélekkel csinálja, akkor azzal másról nem lehet beszélgetni egy jó ideig. Amíg arra koncentrál, addig más nem érdekli.

Ennek semmi köze az MLMhez. Idővel ha már nem csak ez lesz az életében, akkor mással is fog foglalkozni.

Nézz meg egy sportolót aki az olimpiára készül, az sem foglalkozik mással szinte csak a felkészüléssel. Mert neki, akkor az a fontos.

Emlékszem, hogy amikor versenyre készültem én sem foglalkoztam mással. Mert csak úgy tud jó lenni az ember, hogyha 100%-ban arra figyel ami akkor fontos a számára.


Te miért nem mész vele? Érdekel egyáltalán komolyan, hogy mivel foglalkozik vagy csak azt látod, hogy ez most vita alap és egy probléma a kapcsolatotokban?


Azt, hogy "korlátolt vagy" ezt így mondja neked szó szerint?

Mert, akkor azért nála is vannak problémák, ő átesett a ló túloldalára.

2014. márc. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
én elmentem vele pár előadásra, meg sok ismerőséhez elkísértem, akiket beléptetett. Én nem vagyok jó értékesítő, ezt el is ismerem, tehát nekem ez nem menne, alapvetően tehát nem is zavar, hogy ezzel foglalkozik, inkább az, hogy már sosem beszélgetünk semmi másról, ha ülünk a kocsiban, akkor is telefonál végig, ha hazaérünk, akkor ugrik a gép elé, már az intimitás is ráment, mondván, azért nem tesz bele 100%-ot, mert most ebbe kell...szerintem attól, hogy valaki dolgozik, még szánhat időt a párjára, vagy a barátaira. Hétvégén is ez megy reggeltől estig, amikor hirtelen elalszik, reggel ébredés után azonnal telefon, laptop...ha nézünk egy filmet, vagy reklámot a tv-ben, és valakinek baja van, azonnal felkiáltja a termék nevét, hogy miért nem azt használják (egy filmben..)
2014. márc. 12. 18:05
 4/26 anonim ***** válasza:
50%

Tipikus MLM-es agymosás. Nekem volt pár ilyen ismerősöm, és bármit is csinálsz, ameddig ő nem látja, hogy szar, addig bizony az marad az isten.


#2-es: Ez szép és jó, viszont egyet felejtesz el: nem azért élünk, hogy dolgozzunk. Azért dolgozunk, hogy éljünk. Amit ő csinál, az beteges megszállottság. Ezért szakítottam meg a kapcsolatot az összes MLM-es ismerősömmel. Kezdődik azzal, hogy szokatlanul formális módon felhív, hogy találkozzunk egy fél órás kötetlen beszélgetésre... aztán elkezd magyarázni, hogy ez így jó, meg úgy jó, és hogy ebben annyi pénz van, hogy az csak na...


Voltaképpen viszont az összes MLM-es rendszer egy hülye piramisjáték, a termékek a legtöbb esetben pedig szarok, amit normális módon lehetetlen lenne eladni. Aki pedig ilyenbe kezd, azt én mélyen elítélem.

2014. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
63%
Lelkes,ne szólj érte,legyél rá büszke,hidd el majd ha bejelenti drágám indulunk Sárvárra a Spiritbe meg egyéb komoly helyekre tetszeni fog neked is.
2014. márc. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Pontosan én is így voltam/vagyok ezzel. Nem ez az első, amivel próbálkozik, korábban is volt egy, ugyanez ment, akkor is segítettem amiben tudtam, majd nem lett belőle semmi, de utólag sosem bánja, mennyi időt vett el tőlünk emiatt. Most megint ugyanez, csak most sokkal durvábban nyomja, ha bemegyünk egy közértbe, ott is megpróbálja rátukmálni az eladóra. Sehova nem tudunk úgy elmenni, hogy picit félretegyük ezt a témát.
2014. márc. 12. 18:11
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Mióta vagytok együtt?
2014. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
9hónapja kb.
2014. márc. 12. 18:16
 9/26 anonim ***** válasza:
46%
ez durva, én 5 percig nem bírnám.
2014. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%
Hát... tudom, hogy szarul fog esni, de szerintem hagyd ott. Aki egy ilyenbe belekezd, azt becsapták. Aki többe is, és nem veszi észre, hogy szar van a rendszerben, az, már ne is haragudj, de hülye. Nem fog változni a hozzáállása.
2014. márc. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!