Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai még a tervezgetés?

Figyelt kérdés
Egy 24-25 éves párnak még korai a jövőbeli dolgok tervezgetése? Például összeköltözés, esetleg majd házasság, gyerek. És akkor az életüket elkezdeni ezeknek az irányába terelgetni. Vagy inkább az "alakul majd ahogy és majd kiderül mi lesz" a jobb?
2014. márc. 12. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy objektív véleményt lehetne ez esetben formálni. Magának a párnak kell ezt érezni, tudni, hogy milyen szinten áll a kapcsolatuk és hová szeretnének eljutni. Lehetetlen megmondani innen.
2014. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én tervezgetős típus vagyok. Szerintem sose baj ha van egy terved mikor szeretnél gyereket, házasságot, mit szeretnél az életben.
2014. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi már most tervezgetjük =) 18/L 20/F
2014. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem korai, de ez nem csak kor függvénye, benne van az is, hogy ki hogy áll a kapcsolathoz, illetve a párjához.
2014. márc. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az egyik fél szerint jó az "alakul majd ahogy", mert ő szerinte elvárás a tervezgetés és ő nem bírja az elvárásokat.
2014. márc. 12. 18:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem korai mi is már tervezgetünk 21/F 19/L
2014. márc. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azt tudja valaki, érzi magában egy idő után, hogy mit vár a másiktól, mennyire érzi komolynak a kapcsolatot. Még ha nem mondja ki, akkor is érzi.
2014. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is már most tervezgetem a közös jövőnket, gyerekek, család, kutya, macska, pedig csak holnap fogom leszólítani.
2014. márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!