Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illik hozzám vagy inkább a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik hozzám vagy inkább a barátnőmhöz? 14/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú az évfolyamon aki nagyon helyes.Vékony magas aranyos, művészlélek. Nagyon szabad fantáziájú. Érzékeny, szeret gitározni. Nem öltözik a mai divat szerint. Mindig ugyanaz a sablon szerint. Farmer, poló amire saját maga fúj mintát. A barátnőm is pont ilyen. vékony, szép, alacsonyabb Mig én egy bolondos kis csaj vagyok. nem csont sovány de nem is vagyok 65 kiló. De nem vagyok olyan mint ő.

2014. márc. 13. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyukája fújja a mintát.
2014. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a pasinak kéne döntenie h ki jön be neki, nem ti fogjátok őt elosztani egymást közt a barátnőddel..
2014. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a srác dönt. :D
2014. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy ü dönti el csak kiváncsi vagyok
2014. márc. 13. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez tipikusan az a helyzet amikor nem lehet dönteni

a srác ízlésétől függ

16/F

2014. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!