Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mióta vagytok szexkapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta vagytok szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés

nekem egy hónapja tart 23/L

megoszthatnátok tapasztalataitokat velem


2014. márc. 13. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Èn 3 perce.Eddig semmi extra nem volt:/
2014. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen , már nem is lesz..

De a barátnőm példája


5 hónapig volt szexkapcsolatban, amikor rájöttek, hogy az több annál...

Munkatársak voltak a sraccal...fogták magukat és kimentek külföldre, összeköltöztek, viszont a volt munkatársakkal tartja. Akapcsolatot, de tutok előttük a kapcsolat így van egy kamupasija (a srác csúnyán jött el, ő eskette meg,mhogy nem mondja el... Igazából olyan, mintha nem vállalná fel,mde ez nem igaz,mmert a szüleinek, közelebbi barátainak bemutatta. Csak a barátnőmnek kell igazából titkolőznia

2014. márc. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem most lett vége egy féléves viszonyomnak. Van tartós kapcsolata a pasinak, akitől anyagilag erősen függ. A szex viszont régóta nem működik köztük. Most "szakítottunk", állítólag megpróbálja rendbehozni a kapcsolatát.
2014. márc. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát nem tud már kijönni a hazugságokból...hiszen eleinte azert titkolták, mert a srácot mindenki utálta...és csak szexeltek elvileg..ahhoz meg senkinek semmi köze
2014. márc. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2014. márc. 14. 08:30
 6/6 anonim ***** válasza:
egy éve, és jobb lenne valami teljesebb.
2014. márc. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!