Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem sikerül egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül egy lánnyal sem összejönnöm buliban?

Figyelt kérdés
22 éves vidéki nagyvárosban élő srác vagyok,intelligens, okos hapsinak tartanak. Több nyelvet is beszélek, egyetemre járok stb. Már évek óta minden héten egyszer eljárok szórakozni. Ha jól számolom az utóbbi 5 évben kb 250 buliból mindössze csak 5 alkalommal tudtam lánnyal smárolásig eljutni. Ez szerintem borzasztóan rossz arány, valami nagy gond lehet velem. Főleg annak tekintetében mondom ezt, hogy a cipő-nadrág-ing kombináció ami rajtam van az mindig 100 ezer Ft. feletti értékű (Boss, GANT, Ralph Lauren, GAS cuccok) + egy feltűnő másfél milliós órát hordok. Ennyire csúnya lennék, hogy még a "gazdag" kinézetemmel együtt sem figyelnek fel rám a lányok?

2014. márc. 14. 09:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem a ruha teszi az embert.

Te GYÖKÉRNEK születtél és GYÖKÉR is maradsz!

2014. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 baker2424 ***** válasza:
nem a kinézettel lehet csajozni a célközönség is más akit feltudsz szedni ezekkel vagy pénzzel de a te esetedben a lényeg a számok növelése gondolom nem csunya nökkel szeretnéd ezt megtenni. de aki tud csajozni az egy kihegesztett olajos bemelegitöbe is sikerrel jár itt a duma kisugárzás magabiztosság és az adott nöre minél hamarabbi ráhangolodás és azok szerint teszel vagy mondasz bármit
2014. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen gazdag vagy, és amúgy se veszed emberszámba a lányokat, akkor miért nem k*rvázol?

Ha eladod az órádat, az árából két évig minden héten más csajt dughatnál hétvégente. Az idöt meg majd nézed a telefonodon.

2014. márc. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát ha a ruha nem segít rajtad, akkor az órádat nyugodtan nekem adhatnád :/ Jól jönne.
2014. márc. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert béna vagy azért a ruháddal biztos nem fogsz csajozni 22 évesen nem tudsz csajozni? hihetetlen nem a ruha teszi az embert. :D
2014. márc. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia !

Menj el agybeültetésre, segiteni fog :D

2014. márc. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

túl komoly vagy, és túl jó parti ahhoz, hogy veled csak úgy szórakozzanak a buliban, inkább másképp tekintenek rád


de mivel a buliban nem az örök szerelmet keresik a csajok, így te kiesel a körből :D

2014. márc. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na igen, az ok amiért a huszonéves pasik inkább a tizenéves kis naivákkal próbálkoznak :) Ha a saját korosztályodban nem találsz magad mellé lányt, akkor nem az öltözködéseddel van baj. Kérdés az hogy milyen céllal keresel csajt, kapcsolatra vagy csak pár menetre?


Az egyetemista lányok azért már nem olyan hülyék, a legtöbbje leszűri hamar, hogy mi a szitu (bár ez függ attól is hogy hova jársz). Ha van kisugárzásod, jó társaság vagy, akkor tök mindegy hogy nézel ki.

2014. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Szerintem, azért ne ess pánikba. Igaz, hogy nem a ruha teszi az embert, de a megjelenés nagyon fontos. Lazits egy kicsit. Buliba mész? Nem pinvin bálba! A csajok amugyis óvakodnak az anyám-asszony-katonáktól! Nincs farmared? Vegyél!Nics egód, csinálj!Minden rajtad mulik,az igazi nem a pénztárcád belsejét fogja csokolgatni, az pedig, hogy te mit teszel ezért, rajtad áll!
2014. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mr. Brown ***** válasza:
Viszonylag kevés olyan lányt ismerek, aki tisztában van egy karóra értékével. Vagy az árcetlit rajta hagytad a biztonság kedvéért? Mert akkor lehet az a baj, hogy igénytelenül fityeg a karodon.
2014. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!