Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foxbrain kérdése:

Nem engedi a párom, hogy udvaroljak neki! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom, szenvedéllyel, tűzzel, de nem tudom ennek a tűznek rendesen érezni a melegét. Ő legtöbbször eloltja.

Akárhányszor megpróbálok neki kedveskedni, udvarolni, akkor vagy hárít, vagy elvicceli.

Nem arról van szó, hogy nem szeret, mert tudom, hogy szeret, nem ez a kérdés. Csúnya dolog, de gondolkodtam azon is, hogy talán ennyire érzelmi analfabéta?


Rövid példa, a konkrét problémámmal kapcsolatban:

Apró ajándékot viszek neki : tábla csoki, sütemény, vagy akár egy apró kis plüssállat, amit azért vettem, mert olyan helyen jártam, hogy mással nem tudtam kedveskedni, de mindenképpen szerettem volna valami kedvességet - mert gondoltam rá!

Azt mondja, hogy ne hozzak neki semmit. Nem köszöni meg, vagy úgy tesz , mintha nem adtam volna semmit, a csokira azt mondja, hogy egyem meg(amit neki vettem), vagy elüti az egészet egy poénnal.

Úgy érzem, hogy én jobban örülök neki, mikor megveszem, és odaadom, mint Ő.

Ha szépet írok neki, bókolok, udvarolok, szintén elvicceli, vagy figyelmen kívül hagyja..


Engem ez mindig nagyon elszomorít, mert a párkapcsolatomban nagyon fontosnak tartom az apró dolgokat is. Boldoggá tesz, ha adhatok a páromnak, ha tudathatom vele, így a legkisebb dolgokon keresztül is, hogy gondoltam rá. Szóval, nekem ez szükséges, és fontosnak tartom.

Mindig visszafelé sül el, és ilyenkor amennyire boldoggá tesz engem, hogy adhatok, annyira elszomorít a reakció, legyen ez tárgyi ajándéknál, vagy kedves,kimondott szavaknál..


Szükségem van rá, hogy így (is) bánjak a párommal, gyengéd legyek, kedves, és szerelmes. Ha nem így teszek, akkor nem vagyok szerelmes. Visszafogni nem tudom, mert ez jön. Ennyi.

20 éves lány vagyok, a párom egy kicsit idősebb. Alapvetően jól kijövünk és megvagyunk.



2014. márc. 14. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy túl ragacs.
2014. márc. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sok mindentől függ ez is. Hogy kerülhetem ezt el? Tényleg nehéz, mivel természetemből adódóan (és nem fényezem magam, csak tények) jószívű vagyok, legtöbbször kedves, és nyíltszívű. Szóval, ha a 2 apróság között eltelik 2 hét, akkor is ugyanez a reakció.
2014. márc. 14. 12:00
 3/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint. Azt hiszem kicsit ki kéne fejteni...

Szóval amit te csinálsz azt hívják megfojtásnak.

Kicsit hagyhatnád jobban élni a saját életét és meg annyira rá akaszkodni és mondani ezer féleképp hogy szereted.

Ezzel csak azt érheted el, hogy megutál egy idő után és elege lesz belőled. Ami szakításhoz vezethet csak.

Szóval fogd vissza magad ha lehet.

2014. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
saját készítésű cuccokat próbáltál már? Amit nem veszel?
2014. márc. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1. !

Én sokáig nem ajándékoztam meg semmivel. Amikor elkezdtünk randizni is, minden alkalommal kaptam valamit. 2 hónapon keresztül szinte minden nap kaptam valami apróságot, édességet, akármit, már amikor együtt voltunk akkor is. Ő mindig kiszolgál engem, pedig én nem várom ezt el tőle. Tiszteletteljes a kapcsolatunk, ha csak annyit kérdezek, hogy pl. a Cola a hűtőben van-e, akkor már pattan, és hozza nekem. Ha nincs úgy pénze, akkor is kapok valami apróságot, egy kis csokit a nevem kezdőbetűjével. És azt hiszem, ő is azért adja, mert szeret adni, mert kedveskedik. De ugyanakkor ezt visszafelé nem annyira csípi?! Már önzően önzetlen néha, ha lehet érteni ezt a kifejezést:)

Én nem azért kedvesek neki, hogy "visszaadjam" amiket eddig kaptam, csak úgy érzem elmúlt a kezdeti stádium, szóval "párommá érett", úgyhogy csak-csak kedveskedhetek (én is).

2014. márc. 14. 12:07
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem el-vissza megy.

Én pasi vagyok, és szerintem úgy gondolja, hogy ez az ő dolga, nem a tied.

2014. márc. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még! Nem tudom arra hogy reagálna. Azt sem tudom mit készíthetnék, ami érdemleges lenne.. :)) Sütemény, ugyanígy csak saját készítésűleg?
2014. márc. 14. 12:10
 8/17 A kérdező kommentje:

1. kommentelő!

Köszi! Valószínűleg ez lehet a problémám forrása.

Én ezt nem "ragacskodás", tapadás céljából csinálom, csak bennem is megvan ez a hajlam. Kedveskedjek a másiknak, hiszen..fontos. Akkor? Mi a teendő? Ne lepjem meg többet, vagy csak elvétve? Ünnepekkor? :D

Tudod, az a kellemetlen ilyenkor számomra, hogy csak a szeretet és a jóindulat vezérel( na, nem szándékozom azért mártírkodni:)), és k...a szarul esik, hogy visszafelé sül el .

2014. márc. 14. 12:13
 9/17 anonim ***** válasza:

Hát, magamból tudok csak kiindulni. Szerintem igen, csak ha van oka is akár ünnep, alkalom.

A szeretetedet ki tudod fejezni ölelésben, a testiség szenvedélyességében , amiben tudsz a kedvében járásban.

Én legalábbis ennek örülnék. Annak, ha ad valamit a barátnőm(már amikor van) annak nem, nem tudnám hova tenni a dolgot. Kivéve ha édességet süt, azt szeretem, elég édesszájú vagyok.Igaz én magam is tudok sütni, ami kell, de azért mindig jó, ha ilyesmit kapok. Aki nem annyira sütis, az... ugyanúgy kaja, csak más típusban.

2014. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
udvarolj nekem. de csak ha elég jól nézel ki hozzá
2014. márc. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!