Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet bármi okom a féltékenysé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bármi okom a féltékenységre?

Figyelt kérdés
3 éve és 5 hónapja vagyok együtt a Párommal akit nagyon szeretek! Nagyon sokat szenvedtem mire végre boldogan élhetük a közös kis életünk mert az ex barátnője egy éven keresztül zaklatott engem ... és ami mindennél jobban zavar MOST hogy neki még mindig nincs pasija :( ex és a párom ők voltak egymásnak az elsők! a Párom szeret meg minden szuper de rossz érzés hogy az ex mindig arra mozog amerre mi is pl: bulik vagy akár hol :( féltékeny vagyok rá iszonyatosan :/
2014. márc. 14. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
A pasidtól függ,hogy van okod vagy nincs. Ha ő tesz rá magasról,akkor minden oké.
2014. márc. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ő tesz rá magasról , Párom már nagyon nem kedveli sőt állítólag utálja mivel 1 éven keresztül ügye nem hagyott minket :) köszönöm a válaszod :)
2014. márc. 14. 14:02
 3/9 A kérdező kommentje:
csak zavar hogy ennyi idő után sincs a csajnak senkije és így is mindig a mi körünkben futkározik :/
2014. márc. 14. 14:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Á,ne zavarjon,vannak ilyen csajok,ha lesz@rod,hidd el,hogy jobban fogod magad érezni. Amúgy is,veled van a pasid,nem? :))
2014. márc. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jajjj köszönöm a biztató szavakat :) már most jobb :P
2014. márc. 14. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem téged szeretne, akkor nem veled lenne, ennyi az egész :)
2014. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igaz igaz :) csak rossz érzés hogy az első szerelme állandóan ott van ahol mi és ráadásul még ő szingli is áá rossz érzés .. de jók ezeket a dolgokat olvasni amiket írtok :)
2014. márc. 14. 15:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Több okod lenne vadidegen férfiakra féltékenykedni, akik szembe jönnek vele az utcán, mint egy megunt zaklatóra, akit még csak nem is kedvel.
2014. márc. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm köszönöm mindenkinek .. isten bizony ez egy lelki megnyugvás hogy ennyien így gondoljátok :)
2014. márc. 15. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!