Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ferjemnek szuletesnapi ajandek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferjemnek szuletesnapi ajandek napszemuveg vagy fejhalgato szamitogepes jatekhoz?

Figyelt kérdés
a szemuvegre mar reg vagyik csak az a baj h azt jo lenne felprobalni, a fejhallgatonal meg az h neha tul sokat jatszik es ez zavar engem es ha vennek neki egy uj fejhallgatot akkor meg ugy tunne mintha biztatnam a jatekra de viszon tudom hogy nagyon orulne neki

2014. márc. 14. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
szemcsi én pl nehezen veszek szemüveget mert sztem nem ér ezreket vagy tizezreket egy szemüveg
2014. márc. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szemüveget valóban jobb felpróbálni, bár van akinek minden szemüveg jól áll. A fejhallgatóval is óvatosan, mert én például eléggé érzékeny vagyok a fejhallgatókra, és ha ő is ilyen, akkor nehéz jót választani. A játékosok pláne érzékenyek erre. Nem tudom mennyire "kocka" a férjed, de nekem van pár kocka ismerősöm, és nekik a legjobb kifejezetten játékhoz gyártott fülesük, egerük, billentyűzetük van. Ha nincsenek ilyen igényei akkor jó a füles.

Esetleg gondolj bele, hogy te mit kaptál tőle, és azt fordítsd meg az ő részére. Meg sokszor ha valaki ajándékoz valamit, akkor ő maga is szeretne olyat (az mindegy kinek vette). Amúgy biztos vagyok benne bármit kap örülni fog.

2014. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!