Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akar-e komoly kapcsolatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar-e komoly kapcsolatot egy olyan pasi akinek a facebookjan alighanem mezitelen nők vannak a kedvencei között?

Figyelt kérdés

tehát tele majdnem mezitelen vagy mondhatom kéjelgő nőkkel a kedvenc mappája -a facebook oldalán.

Persze Ö komoly kapcsolatra gondol mondta .

Szerintetek ?



2014. márc. 14. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
keress mást :/
2014. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem a szándékairól tanúskodik, hanem az intelligenciaszintjéről. Tipli van, ostoba srác szag terjeng.
2014. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne akarhatna?
2014. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
különböző okok miatt nem jöttunk össze nemrégiben de őrülten oda volt értem legalábbis ugy mutatta. A munkahelyen ismertuk meg egymást de már nem dolgozik ott. A facebookjat néztem és láttam hogy mennyi csajt követ, s a kedvencei is tele vannak félpucér nőkel. Ezen gondolkozok hogy akkor csak a sex érdekelte vagy csak Ö ilyen hogy ugyis egyedul van most és mindent csinálhat?
2014. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kolosszus22 ***** válasza:
Jézusom, ne hogy már az ostoba facebook alapján próbálj dönteni egy ember felől, enélkül már nincs élet? Talán ismerd meg, aztán majd kiderül milyen ember.
2014. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki ilyeneket lájkol egy nyilvános közösségi oldalon, annak az intelligenciaszintje valahol a béka segge alatt van, és meg van róla a véleményem. Az interneten is van etikett.
2014. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kolosszus22 ***** válasza:
Utolsó, ha ebből indulnánk ki, gyakorlatilag nem sok nővel kellene megismerkedni, nálam az intelligencia szint már ott megbukik, ha valaki orrba-szájba lájkolgat facen bármilyen témában is és ott éli a fél életét.
2014. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne ismerkedj velük. :) Mindenkinek van egy alapelve, ha te magad nem tartod hozzá hát ki fogja.
2014. márc. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem a gyakoris nők fele megvolt már neki, köztük velem.


ne a szavaira figyelj. arra figyelj, mit csinál.

2014. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!