Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi az esély arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esély arra, hogy egy pasi, aki nem akar komoly kapcsolatot, sőt inkább csak szexet, az esetleg később belém szeret? 23/L

Figyelt kérdés
Egy hónapja randizok egy sráccal, aki 22 éves. Külföldi, de évek óta Mo-on él. Így egy hónap után beszéltünk arról, hogy ki hogy képzeli a kettőnk jövőjét. Én sejtettem, hogy ő nem akar komolyat és meg is mondtam neki, hogy én igazán kedvelem, de látom rajta, hogy nem akar elköteleződni. Ő azt mondta, hogy mivel a vízuma nem stabil és azt sem tudja, hogy hol lesz 1 hónap múlva, nem mer nekem komoly kapcsolatot ígérni. Plusz nem túl rég egy csaj összetörte a szívét és most fél bármi komolyat is érezni. De nagyon kedvel engem és szeret velem szexelni és ha netán elválnak útjaink, akkor is mindenképpen szeretne a barátom maradni. Végül abban egyeztünk meg, hogy folytatjuk, mert szeretünk együtt lenni és majd meglátjuk. Szerintetek van arra esély, hogy idővel lesznek irántam érzései, vagy ez ilyenkor végleges? (persze feltéve, hogy még az országban lesz egy hónap múlva) 22/L
2014. márc. 14. 22:14
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs, nem 22, hanem 23 bár olyan nagy kül. nincs :)
2014. márc. 14. 22:15
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha már van szex, és ilyen bizalmas a kapcsolatotok is, akkor miért ne lehetne ebből több is?
2014. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
kicsi az esélye.
2014. márc. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
ha valamit valaki tényleg szeretne, akkor így vagy úgy de eléri a célját. nem hiszem hogy lesz belőle bármi komolyabb, hiszem nem úgy áll hozzá
2014. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt, mert nem hülyít valami mesével. Szerintem ebből komolyra ne számíts, főleg akkor ha belátható időn belül hazautazik (gondolom fekete vagy arab a srác).
2014. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen. Igazából félig fekete, félig arab, szóval beletrafáltál. De nem haza akar utazni, hanem valami jobb európai országba. Csak még nincs vízuma.
2014. márc. 14. 22:39
 7/10 anonim ***** válasza:

20%


Arab esetében ..attól függ hogy nevelték.. Ha űgy, akkor "hasznalt" nő nem kell nekik..

De szeribtem ha ilyen akkor ne is bánd

2014. márc. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ő szokásaiban egészen európai, nem vallásos. Szóval ha nem kellek neki, az nem azért lesz, mert "használt" vagyok, bár sosem tudhatja az ember.
2014. márc. 15. 15:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Te lefekszel olyannal, akinek nincsenek komolyabb érzései feléd?

Érdekes.

2014. márc. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy bármi komoly lenne belőle. A fiú nem úg áll hozzá. A szex magában kevés egy tartós, stabil sokéves elköteleződéshez.
2014. márc. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!