Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik azt írják, hogy náluk a külső nem számít, ezek hol élnek és minek hazudnak?

Figyelt kérdés

Sorban olvasom a kérdéseknél, hogy csomó tizenéves lányka ilyen nagy szavakkal dobálózik. Nevetséges, mindenkinek számít a külső, mivel az az első, amit látsz a másikból. Ha nem szimpatikus, mi alapján kezdtek el beszélgetni mégis...

Én is nő vagyok, de nem állítok ilyen képtelenségeket. Lányok, akkor hozzátok akár egy csöves is odamehetne, jó szívvel dugnátok vele, mert a külső nem számít?


2014. márc. 14. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
a Tatuinon élnek falkában
2014. márc. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%

ez csak arra való hogy megnyugtassák azt nagyon érzékeny és rendkívül törékeny kis lelkecskéjüket, mert ezek a mai suhancok képesek lennének felvági az ereiket ha nem nyugtatgatnák magukat ilyenekkel.. aztán képzeld el mennyit kéne takarítani a sok vért.

(igenis számít a külső, kinek így kinek úgy, pont ezért van esélyünk a valami közösség által szépnek tartott dologhoz mérten csúnya illetőnek találnia olyat akinek tetszik, mert mindenki máshogy értékel)

2014. márc. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt látom, hoyg neked csak a külsö számít, viszont eszed sincs sok!!! Viszont kizártnak tartom, hogy nö vagy, mert az utolsó megjegyzésed egyáltalán nem nöi gondolkodásra valll, hanem egy frusztrált fiúra.


Nekem NEM a külsö számít (és ez szerintem NEM annyit jelent, hogy mindenki megdughat - ugyanis ez egy egész más kategória, egy beszélgetésnek nem ez a vége), hanem az, hogy valakivel lehet-e értelmesen beszélgeni.


Ahhoz, hogy valakivel beszélgetni kezdjek, NEM kell, hogy szépnek találjam külsöleg, úgyanis a beszélgetésnél az a lényeg, hogy MIT és HOGYAN mond valaki. Az, hogy nem tetszik külsöre, NEM kizáró ok, mert NEM azért szoktam emberekkel beszélgeni, mert annyira férfihányom van, hanem mert a szexnél sokkal többrétü érdeklödésem van.


Az egyetlen, ami kizáró ok lenne, ha az illetö koszos, büdös, ápolatlan kinézetü - de ez a külsönek AZT A RÉSZÉT jelenti, amin mindenki tud változtati, ha akar és nem a "jó kinézet" kategória, hanem az "alapvetö emberi norma" alá esik.

2014. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te felszínes vagy, neked az számít, hogy ki hogy néz ki. Valószínűleg mély érzésekre sem vagy képes.


A szimpátia pedig nem a szeme színe miatt vagy a vállszélessége miatt alakul ki, hanem a személyisége miatt.


Nő létedre elég alpárian fogalmazol..: "jó szívvel dugnátok vele".


Én életemben nem "dugtam" soha senkivel, és nem is fogok.

De nagyon sok jó szeretkezésem volt. Hiába magyaráznám, nem értenéd a különbséget... ;) szerencsés vagyok, veled ellentétben... :)

2014. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont ilyesmi kérdés fogalmazódott meg bennem, de pár perccel meg lettem előzve. :)


Szóval pont ezen gondolkodtam én is, hogy rengeteg lány/nő állítja, hogy nekik egyáltalán nem számít tényezőnek a külső, pedig ez egy oltári nagy hazugság. Mint ahogyan nekem sem jönnek be az olyan lányok/nők, akik valami okból nem felelnek meg külső alapján, úgy a lányoknál/nőknél is ez a szitu. Bár megmondom őszintén, előfordult már olyan, hogy eleinte fel sem figyeltem egy bizonyos személyre, és pár éven belül mégis összejöttünk, mert ez idő alatt sikerült alaposan megismernem/kiismernem, így adtam egy esélyt a kapcsolatra. Pedig amikor először megláttam, majdhogynem fanyalogtam, és mégis fordult a kocka... :)


30/F

2014. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Szóval pont ezen gondolkodtam én is, hogy rengeteg lány/nő állítja, hogy nekik egyáltalán nem számít tényezőnek a külső, pedig ez egy oltári nagy hazugság."


Ezek szerint te csak a kérdezőhöz hasonló felületes nőkkel találkoztál. Nekem sem a külső számít. Sosem vonzódtam a jóképű férfiakhoz, mindig a humoros, vidám, intelligens és okos srácokat kedveltem, akik általában csak egy fokkal voltak szebbek, mint az ördög. Nem is voltak beképzeltek sosem.. :)



"Mint ahogyan nekem sem jönnek be az olyan lányok/nők, akik valami okból nem felelnek meg külső alapján, úgy a lányoknál/nőknél is ez a szitu. Bár megmondom őszintén, előfordult már olyan, hogy eleinte fel sem figyeltem egy bizonyos személyre, és pár éven belül mégis összejöttünk, mert ez idő alatt sikerült alaposan megismernem/kiismernem, így adtam egy esélyt a kapcsolatra. Pedig amikor először megláttam, majdhogynem fanyalogtam, és mégis fordult a kocka... :)"


Na ugye... :) Ha nem felszínesen ítélnél meg embereket, talán értékesebb párkapcsolataid lennének.

2014. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az előítéletet, nem nem vagyok felszínes és mélyérzésű vagyok. Tartós, mély kapcsolataim voltak/van. Sőt, engem is inkább a normális gondolkodás és az intelligencia vonz (igen, az intelligens férfiak szexik ;)) De azért szeretem, ha térdig nedves vagyok, ha ránézek a barátomra. ;) AZONBAN. Ha ilyet állítotok, hogy "Jajj nekem a külső nem számít", akkor joggal gondolhatom, hogy minden büdös, koszos, jöttment embernek is esélyt adtok, mert lehet valami okosat, vicceset mond. Szerintem, ha valaki első, második, harmadik ránézésre nem szimpatikus, nem tetszik, az később sem fog vonzani.

Igenis, a külső is közrejátszik abban, ha valaki megfogja az embert. Elvégre oylanhoz nem tudsz vonzódni szexuálisan sem aki nem tetszik. :) Ez már abból látszik, hogy milyen szépen jellemzed a férfiakat akikhez közöd vold ("egy fokkal szebbek mint az ördög"). Nos, ha én férfi lennék, nem szeretném ha a csajom ilyeneket modjon a hátam mögött. Mindenki azt szeretné, ha a párjának ő lenne a világon a legszebb, nemde? Megvan a hátulütője anank, ha valaki becsukja a szemét, vakot játsz, és a kóros önbizalomhiánya miatt, a szintjénél sokkal alacsonyabb levőből választ, természetesen úgy beállítva, hogy "értékes kapcsolatot keresek, a külső nem számít", mindezt csakazért, hogy az a szegény "ördög" az égbe magasztalja.


Nem lenne sokkal jobb olyannal kezdeni, aki tetszik is, és nem ledegradálni őket idegenek előtt? Ennyire elkeseredettnek nem szabad lenni...

2014. márc. 14. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekesnek tartom, hogy az emberek nem a kérdésre való válaszadásra törekednek, hanem rögtön neki állnak kötekedni, illetve a szavak használatából, a helyesírásból, a témakörből, valamint a kérdésből képesek szellemi szintet mérni, ugyanakkor felmérni a kérdező személyiségét, nemét, akár szexualitását, hajszínét, test súlyát... uncsi. Mondjuk én sem értek egyet a kérdezővel, azonban én sem zárom ki maximálisan a külső tényezőket párválasztáskor. Igenis, valamennyit számít a külső párválasztáskor. Egy beszélgetéshez nem, de egy csókhoz már igen, egy szexhez még inkább.
2014. márc. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!