Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, együtt tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, együtt tudnátok lenni egy olyan nővel, akinek nem lehet gyereke?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve, attól félek, hogy ez miatt örökre egyedül maradok.

25N



2014. márc. 14. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretem, igen.
2014. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretem akkor igen.
2014. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez butaság! Sok alternatíva van, és nem is minden férfi akar gyereket... 23/F
2014. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sok pasi van aki alapból nem akar gyereket úgy h tuti vannak. de az elején mond meg neki h nem lehet és ne verd át és te se legyél egyfojtába szomorú vagy depis vagy hasonló mert akkor úgy nem kellesz nekik
2014. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 C0r3 ***** válasza:
Igen. Én együtt tudnék lenni egy ilyen nővel. Le is élném vele az életem. Persze csak akkor, ha előtte lett egy gyerekem egy másik nőtől. Ez azért fontos, mert nem szeretném, hogy kihaljon a családfám :/
2014. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

igen.. ha szeretem.

(amúgy meg nem szabad feladni)

2014. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Természetesen, ha hajlandó belemenni gyerekek örökbefogadásba, és azokat is úgy szeretné mintha igazi gyerekei volnának.
2014. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akivel komolyabban ismerkedtek, érdemes említeni mielőtt 30éves korotoknál kiderül hogy mi az ábra, és emiatt lelép
2014. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs. Igazából én majd szeretnék gyermeket egy nőtől egyszer, de halál komolyan mondom, nem tudok erre felelni. Most azt mondom, hogy ettől még veled lennék (adott esetben), de hogy aztán hogy alakulna az érzésvilágom, gondolatvilágom ezzel kapcsolatosan, azt nem tudom.
2014. márc. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem egy nagy szerelmet láttam,ami pont ezért ment tönkre.Pedig tisztába volt vele a párja.Idővel ahogy csökkent a szerelem,ez egyre nagyobb probléma lett.Van olyan férfi,aki már nem szeretne(pl:én sem).Az én volt barátnőimnek meg pont ezzel volt bajuk.(38f)
2014. márc. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!