Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy szerelmesek vagyunk egymásba, csak nem ismerjük föl?

Figyelt kérdés

11 hónapig voltunk együtt a volt barátommal. Mindkettőnknek a másik volt az első (szexben is) komoly kapcsolata. Mióta szakítottunk 6 hónap telt el. A szakítást én kezdeményeztem, aztán közös megegyezéssel mondtuk ki, hogy legyen vége. Az ok az volt, hogy egyikőnk sem érezte, hogy igazán szerelmes lenne a másikba. Nekem ő sokszor nagyon hiányzik, nem tudok továbblépni, nem akarok mást, egyszerűen nem tudok mással bármit is elképzelni és ami megdöbbentő számomra, nagyon nehezen viselem már azt is, ha csak pár pillanat erejéig összefutok vele. Azt hiszem, a kapcsolatunk alatt talán soha nem dobogott ilyen erősen a szívem, mint az ilyen alkalmakkor. Nagy szomorúság fog el, egy szörnyű hiányérzet. Soha nem szerettem őt még ennyire..és mást sem (pedig egyáltalán nem könnyű eset. Még annyit szeretnék leírni, hogy legutóbb kb. 3 hete beszéltünk személyesen teljesen közömbös témáról és ezalatt olyan furcsa volt azt látnom, hogy pár percig sikerült határozottnak tűnnie, de aztán nagyon zavarba jött. Ezt nem tudom hova tenni. Persze, reménykedem még, de be magyarázni magamnak semmit nem szeretnék, így is nagyon nehéz...


Mi a véleményetek?


L/20 (ő 21 éves)


2014. márc. 15. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint igen.,
2014. márc. 15. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát te biztosan az vagy. Remélem ő is.
2014. márc. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Mindenki akkor tudja meg mit vesztett el, mikor már késō"
2014. márc. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2014. márc. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!