Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinalnatok a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok a helyembe? Szakitsak vagy probaljam kibirni?

Figyelt kérdés
Szoval van egy fiu akit suliba ev elejen ismertem meg. Ossze jottunk egy honapja. De mar nem erzem annyira hogy ugy tenyleg szeretem. O az elso olyan normalisabb baratom. O az akit anyukam is nagyon megszeretett. De tegnap este ottvoltam baratnomnel. Es a tesojat ismertem de azthittem haragszik ram. De beszeltem vele. Es nagyon aranyos vegig szivattuk egymast jol ereztem magam vele. Bevallom mar regota tetszik de csak ennyi. Es tudtam is hogy semmi eselyem nincs mert a hugaval vagyunk osztalytarsak es koztuk is 4 ev van. Meg ugy alapbol nem vagyok nalla tuti bejovos. Es tegnap miutan tesoja elaludt es o kint ult elkezdtunk beszelni facebookkon. Es kihivott a nappaliba. Utanna az lett a vege hogy ugy aludtunk el hogy fogtuk egymas kezet. De eszrevette hogy van valami bajom. Es hat ugye az volt hogy van baratom. Csak ezt nem tudja. De megbeszeltuk hogy errol nem is beszelunk senkinek. Szerintetek mit csinaljak?
2014. márc. 15. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

dönts és az egyiket ejtsd

ne játssz mások érzelmeivel

2014. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De tudom hogy a baratom nagyon szeret. Es most lehet utazik is el. Sok idore. Akkor lehet akkor kene?

A masik fiuval pedig ugyse lesz semmi komoly.

2014. márc. 15. 19:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Jajj. Ne légy ringyó. Ilyenkor megértem szegény tinifiúkat, hogy ennyire ki vannak ábrándulva a mai lányokból. Ha nem érzed, hogy szereted (egy hónap után már nem érzed? micsoda hosszútávú kapcsolat) akkor szépen legyél nagylány és mondd meg neki. Ha elég nagy vagy a kapcsolatokhoz, a felelősségvállaláshoz is legyél, ne vizelj be a bugyikádba ennyitől. Állj elé és mondd el neki mi a helyzet.
2014. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!